Predlog

imam par predloga koja su po meni dobra… ja cu ih predloziti a vi kako ocete:

1 predlog: ostaviti lwc plugin ali u mesto toga staviti da kada neko puca tnt-om na enemy teritory i ako je blizu cesta da se taj cest srusi i ispadnu itemi iz njega, to bi ucinilo igru zabavnijom a i faction pvp raid bi bio bolji…

2 predlog: da stavite plugin koji se zove money drop, sa tim pluginom svakog moba i zivotinju kog ubijes ispadne iz njega jedan gold nugget i kad ga pokupis dobijes 2,5 dolara ili koliko vec namestite,tako da novi igraci prilikom trazenja zivotinja kada ih ubiju nece dobiti samo hranu vec i mali deo novca i to ce verovatno nove igrace motivisati da nastave sa ubijanjem zivotinja kako bi skupili pare za zivot.

3 predlog: Creatori da imaju svoj poseban neki shop sa itemima koji igraci bez ranka nemogu kupiti, kao na primer vec napravljen napitak snage ili 1 enchant jabuka za 35 hiljada i tako jos neke stvari i kada obicni igraci vide kakav je rank shop mozda i oni kupe creatora kako bi imali iteme iz tog shopa.

4 predlog: Da za arena stats i pvp stats igracima sa najvecim ratingom date na primer neki armor protection 4 i mac sharpness 5 il tako nes

To je to vi razmislite o predlozima…

Super ideje, mada ja mislim da bi bilo bolje da se onaj Creator shop napravi za neke nize rankove, jer bi onda bilo previse Creatora na serveru… :slight_smile:

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

To je i poenta alarg da se ima vise rankova a to za shop sam mislio za sve rankove nego sam napisao samo creator

Ok onda, shvatio sam :smiley:

Dobre ideje, videcemo, hvala za predloge.

predlozi su dobri ali mislim da 2. predlog ne valja zato što ja imam xp farmu i mnogi drugi tako da bi svi imali previše para.ali…KRIZA JE.

1. ideja je u redu, cak sam za to da se sto pre ubaci! :slight_smile:

Mene samo zanima kako jos nema inflacije na serveru? O.o

Tapatalk 2 BEST!
Sent from my GT-S5670 using Tapatalk 2