Predlog

Imam jedan predlog za fakcije…Da kad neprijatelj ude na teritoriju fakcije nemoze da koristi /fly i /gamemode c

Ovim bi borba izmedu 2 fakcije bila mnogo vise postena…

Pr.(trenutno):
Neko iz Horda ima kreatora…pocne da leti i ude u neciju fakciju okupi se 5 igraca oko njega i pocne da ga udara ali njemu nije nista(posto je u Kreativu) i onda on pocne da porta pola njegove fakcije preko zidina…onda oni uniste f i poubijaju sve igrace u f-u

Pr.(kako bi bilo da se ovo uradi):
Moraju prvo svi iz horda da se okupe oko zida fakcije(ako f ima zid) i polako da se bore i probijaju…Ovako je mnogo lakse odbraniti f…I za osvajaca predstavlja izazov.

Koristim Hord kao primer zato sto su vec 2 puta unistili moj f-home na ovaj nacin :frowning:

Ako je moguce ovo namestiti…molim da se to uradi

Ako nadjemo nesto za resenje ovog problema sigurno cemo to srediti.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Dobar predlog! :smiley:

Dobar prelog ali nemoj da mislis da ti hord nece unistiti f home ako nema gm na tudjoj teritoriji :D…

nacicete nacin da unstite svaku fakciju koja vam stoji na putu :D…Ali kod nase cete naci ogroman zid xD…u proslom sam gradio neki zid 2 nedelje kopao,mucio se i onda…ode ceo f home

iskreno nemam nista protiv tebe ali hord rusi sve po serbu kao buldozer :D… Posle gr-a tek da vidis sta ce biti sa fakcijama koji su nam najveci enemy :smiley:

Samo i jedna molba za Hord…kada grifujete,grifujte do kraja,fakciju morate da sramnite sa zemljom…nije bas najbole kada svuda vidis letece blokove bez ikakvog reda…mislim da je to od jednih pravila servera :smiley:

Nije pravilo… grifovanje nije samo rusenje… moze biti trolovanje, ubijanje, itd… cak i gradjenje i pravljenje zamki!

Kiwi kad budem bio na kompu stavicu sliku sa 1.5.2 mape , da vidis kako HORD grifa :wink: (tada smo bili zestoki enemy i bi je CoolDudes )

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

u hordu kad nije bio ni jedan creator rusili smo sa tnt ceo f home samo su lokovani chestovi ostali onako na nebu :D…
Jedva cekam dobra stara vremena… ali nesto ce se promeniti… Dobicemo neke igrace dobre koji su sad u drugom f i bicemo ally sa nod :smiley:

Eeeeeee Iviasteru kakve smo mii ratove vodili , sad kad pomislim na te stare dane za malo da ne pustim suzzzzu :slight_smile: , a grifate za NOBELOVU NAGRADUU hah:) samo ostavite chestove u vazduhuuu:) hahhahahha

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Uredjujem ovo i dodajem onaj ss o kom sam vam pricao Svidece vam se :DDDD

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/901/2013-05-15_13.42.01.png
hahahhahahahhahahahhahahah Svaka vam casttt!! :smiley:
Ovaj ss je sa prosle mape (za one koje ne znaju sa 1.5.2 je ovo )

A Rei’s minimap je namestio cuveni gospodin Alargic :slight_smile:

Da to sam zaboravio da kazem :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

To su bili dan grifanja sad nema niko nista jbg :O…Tnx sto si postavio sliku :D…