Predlog.

Mozete da dodate end portal na spawn, da kad ljudi skupljaju skillove ne idu u mob arennu za skillove, meni treba 15 min da skupim 5 skilla a u endu 5 min imam 15 skilla!

1. End ne postoji
  2. Kad bi stavili portal server bi lagovao u pm
    KRAJ xD

Ne secam se da je server lagovao na prosloj verziji kad je bio i end i nether , bilo bi lepo kad bi ubacili ponovo jer bi igra bila mnogo zanimljivija…

Danas je server vodio 3 svetski rat sa Ddos , server je lagovao na svaki minut !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Tacno tako popadija danas je server nevidjeno lagovao cak i kad sam prelazio bezveze prelazio parkour vracalo me unazad npr ja skocim na block on me vrati na prosli,ali sam ipak nekako presao parkour xD

Mora se prvo ubiti zmaj, ako vec hocete End, End postoji, i server laguje zbog ZMAJA. Uzvicnik i tacka!.

Pa to nije problem… kilati zmaja a mogu i da ga despawnuju lepo…

A sta ce vam end? Navedite nekoliko dobrih razloga zasto bismo ga vratili.

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

Vidis batice , pvp u endu je mozda i bolji nego ovako ,bolje je farmati skill na endermanima, moze da se uzima end stone a da se ne kupuje , mogucnost da se padne iz sveta to pvp u endu cini zanimljivijim.

Da, ali onda se mora uveti zastita da se End ne moze grifati u kreativnom jer ce onda non stop biti: " fell out of world" zahvaljujuci Andrewu.

jbg neki igraci su glupi kao andrew i calvinator pa zahvaljujuci njihovom ponasanju sad ih mrzi ceo server , jbg.
Ali ok je tako da urade…

Kad bi bio end znam koja bi fakcija bila tamo : HORD: niko nebi mogao nista da uradi , moj predlog je da ubace end i da u endu nema fakcija niti claimovanja !!!

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Jok nepostoji i kraj i nemoze i laguje zato sto admini mozemo to da vidimo tacno da laguje to sto se vama cini da nelaguje … eheeee…

moj predlog je da ne stavljate end jel znam koliko je lagovalo mozda vi mislite da nije ali jeste i kada ubaguje u sred borbe bice da si pobegao iz borbe i ode itemi. bolje stavite da u ma arenu moze da se ulazi kad oce da bi moglo da se budze skillovi brze

Videcemo sta mozemo da uradimo povodom toga

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk