Predlog za Survival podserver

U ovoj sezoni dosta stvari koje su bas korisne ste isključili,npr elytra ne radi tokom kombata,ne rade slow falling potovi, po mom mišljenju trebali bi ste da vratite da elytra radi u combatu i slow falling potove,i trebali bi ste da vratite /warp end zato sto je mnogo lepse nego ovo sad.

decko ovo pises samo jer si umro danas na kothu nema razloga za stres sve je ukljuceno i lepo radi
nije fora da radi elytra jer smo rekli prosle sezone da nema vise run na survival i tacka warp end ne vracati
jer ce da runaju i sta ce ti slow falling potovi bespotrebni su jer nije ovo end pa daih bacas
zavrsio sam.

Slow Falling potovi nisu radili ni prosle sezone niti trebaju da budu ukljucene ove sezone . (imaju razlozi)
Warp End je lepsi zato sto si mogao da bezis sa elytrom kad sad malo razmislim o tome koja je to velika glupost bila , ovo je predobra stvar sto su napravili .

1 Like

1.Slowfalling potovi su dosta korisni za pvp
2.Elytra bi trebala da se vrati iz mnogobrojnih problema jer ovako nema smisla
3.WarpEnd bi trebao da se vrati zbog toga sto su novi warpovi pre glupi za pvp a kamoli za koth,zamisli da uzmete koth i keyevi budi kod Itzzerkai pa sine 2 hits i on je gotov,A ono danas sto napadas 2v1 zato sto sam ti uništio drugara Smoke koji nema ruke pa mi runa da zove tebe . Tako da molio bih te da se uozbiljis malo.
I da ide lepi ban tebi gveklome za macro :smiley: uzivaj ova 2-3 dana.

Slowfalling potovi su korisni za pvp kao sto sam rekao i nije sve uključeno ne radi sve kako treba

Ne igram survival ove sezone, a i nemam u planu ni da ga igram ali znam po prosloj sezoni da je elitra ocajna stvar za tako neke npceve poput vecine igraca tamo posto samo runate sa elitrom odmah nakon kotha i ubija svu čar pvpa, slow falling je ocajna stvar i nema potrebe da bude ubacena, warp end isto ljudi koji dodju da cituju ili samo nemaju pare su prosle sezone kada pucaju i kada su low bezali u void kako bi tamo umrli da ih oni koji ih biju ne uzmu njihove iteme.

Zamolio bih te da se držiš predloga (teme) , ako imaš bilo kakvu prijavu na igrača slobodno otvori temu za to.

qkly je sve napisao gore tako da nema potrebe da se razgovara o ovom predlogu uopste.