Predlog za skypvp

Imam jedan predlog za skypvp. A to je da ako je moguce da se ubaci kao clan (???) kao na survivalu sto su fakcije samo sto ovde clan (mada to je to isto) npr da se doda u clan neko, izbaci… Samo ne znam da li npr kad se neko doda u clan da ga mozes udarati il ne tj kao na survivalu ako je neko u tvom f-u ne mozes ga udarati… Mada ako bude da se ne moze udarati onda ce biti svima lakse da se pvp posto kad se pvp oko 10 igraca (s ako je sa nekim ti.) onda udaras de stignes a ne gledas dal je to tvob timer il ne (kao survival)

Nadam se da cete poslusati moju temu i uraditi nesto povodom toga. Hvala! :slight_smile:

Hvala na predlogu!
Videcemo!

lilly002 dobar predlog… Meni se svidja… Bilo bi lepo da se ubaci

Uopste nije potreban clan da se ostvaruje…SkyPvP je igra gde se pvp-a a ne gde se prave clanovi ili tako nesto, ako bas neki igraci hoce da timuju mogu timati na prost nacin :).Moj predlog je da se vrati stara mapa za SkyPvp, posto ta mapa je savrsena za skypvp, mapa gde ima sve potrebno za pvp… :slight_smile:

Lione cim sam video da si ti odgovorio znao sam da ces da napises nesto za staru mapu… :smiley:

Bilo bi bolje to što kaže David (Lion), iako se ne zove David xD
Ali da se doda još ostrva.

Danijel55 na staroj mapi ima dosta ostrva…

Znam, znam, ali može tu da se doda još, npr. neki is od bone blokova, od novih blokova iz End-a, i neka arena sa potionima… :smiley:

slazem se za staru mapu

Green slika ti izgleda kao da si Dzastin Biberov brat…(bez uvrede)
I sta sad neko ko nije ni u kakvom klanu vas 100 da dodje da ga je*e?
Igra je osmisljena kao ffa a ne da se prave klanovi!

Stara mapa za sky pvp po meni bi bio najbolji izbor slazem se sa green lionom :smiley:

Svima je ona mapa prosla bila najbolja , ustvari i jeste bila najbolja! Danijel55 shvatam sta oces da kazes , svidja mi se i to , ali bilo bi lepo da ako vrate staru mapu stave isto ono /warp arena (msm da to nije bilo na staroj mapi?) Na staroj mapi pvp je bio odlican jer si imao da uzmes free snagu… sada je snaga 400$ + traje 2:15! VRATITE STARU MAPU!!

Sto ste nezahvalni?
Ajde barem jednom ispostujte neciji rad siguran sam da je CROspano vredno radio na mapi,a vi necete ni to da postujete.Ako mislite da to nije nista napravite i vi SkyPvP mapu.

Pa on nije rekao da mu je ova mapa loša, već da je ona bolja… :stuck_out_tongue:

Ocemo staru mapu

Stara mapa je izbrisana, a i da nije ne bi se mogla sad vratit :wink:

Poslano sa mog HUAWEI G610-U00 koristeći Tapatalk

Morate shhvatiti da nikada nece biti dobar sp kao sto je bio pre, kao i survival koji je totalno BOOM … :wink: :B
Sto ste igrali igrali ste :stuck_out_tongue::slight_smile:

Sada je otvorena anketa zazabam tako da nema potrebe za ovakvim odgovorima pobedice stara ja sam glasao za nju
Poy