Predlog za SERVER

Sta kazete da izbacite default i da svi budu Memberi onda sledece da se izbaci We i da se ubace neke nove komande creatoru.Da serveru restartujete mapu sto brzo samo spawn sacuvajte jer shop je onako veliko ^^^^^^! Da pise ono auto message ovako da bude [Crveno SERB Plavo- BELO CRAFT] Kao boja nase zastave srpske posto se server zove SERB-CRAFT.Onda da se zabrani Beacon jer dosta laga server LAVA i TNT.Sta mislite ? Onda kad bi bili svi Memberi a da se izbaci default mislim da bi bilo dosta vise igraca na serveru.Jer imaju vise /climits i pisace im Member pa ce se napaliti :stuck_out_tongue: Sta kazete ?

Moze. :smiley:

Dobra ideja ja podrzavam AlcatrazX-a on se vise brine o serveru nego manic i batica on bi trebo biti Moderator, mada Batica I Manic12 imaju pristup pluginima :frowning:
:lol:

Alexa Nemoj da uporedjujes Alcatraza sa Manicom ili Baticom!!!
A i ja se slazem sa Alcatrazom :smiley:

Alexa_00 i ja bi voleo da sam Moderator ali mislim da oni sada trenutno ne traze nove moderatore.Posto imaju 5 Moderatora :Delija_1998,Juzba,Kroshair,CutiePieGG i loler54.
Hvala ipak :slight_smile:

AlcatrazX od tih 5moderatora , jedan je nas erveru :confused:
Delija_1998, ponekad Juzba …
Mislim da je podhitno potreban novi Moderator

Danilo_00 slazem se ali ko nas pita ? jer nas neko pita ? Da li neko pita ? Da ili ne ? :slight_smile:

E ljudi ae da podrzimo ovo. Da se Creatoru skine WE, /more na armor itd… i da se umesto ovih komandi da se creatoru skine creativecontrola i da ako naprave zacarani stapic posto zbog tih stvari jako laguje srw da bude provere svak drugi ili treci dan :D.

Da stvarno netreba uporedjivati AlcatrazX/a sa Manicem i Baticom i trebao bi alca da bude Moderator zato sto je mnogo aktivni sa premiumom od Delije i Juzbe a imamo samo 2 Moderatora a to su Juzba i Delija_1998.Skinuli su Moderatore Cupavom,CuitePiGG/u i Kr0sH3ir/u tako da alca bices Moderator jednom sigurno i SUPER IDEJA alca i ja mislim da treba da se poveca broj slotova na serveru na primer da bude ovako kad je prazan server 0/35-40 Sta mislite?

-george208(TNTDestroyer)

AlcatrazX za moderatora!!!
PODRSKA!!!

AlcatrazX za moderatora !
Podrska !!!

AlcatrazX za moda !

AlcatrazX ZA MODA BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE KO GOD DA GLEDA OVO TACNO JE DA TREBA BITI MOD

Bilo bi mi drago da imam takvog ‘kolegu’ :slight_smile:

Hvala svima sto me podrzavate za mod-a ! Ali to samo Batica i Manic mogu da odlluce da li ce nekom dati Moderator-a. :slight_smile:

Meni bi bilo drago da imamo barem 3 normalna stalna moderatora ne serveru to su Delija_1998, AlcatrazX i loler54 (naravno ako ima Mod) :smiley:

Mogli gi na server da ubacite HG ?

Posle global restarta.