Predlog za server za mini-igrice

Ovako. Primetio sam da mnogi serveri (koje necu da imenujem) imaju multi server plugin. Posto Batica i Manic nemaju mogucnosti za jos jednu server masinu, Popadija i ja smo dosli na ideju da napravimo server za sve mini igrice. Uslovi su:
-Server nece raditi 24/7.
-Bice povremenih lagova, sve dok nije puno igraca na serveru
-Trebalo bi da se izbace mini igrice sa glavnog Serb-Craft-a (PvP, SG, Spleef, jedino Skirmish ostaje :slight_smile: )
Onda bismo mogli da na serveru ubacimo PvP sa kitovima, timski Deatmatch, Hunger Games, Survival Games, Spleef, Paintball, CtF, Hide 'n Seek,…
Vasi predlozi bi bili dobrodosli :slight_smile:

ako nije 24/7 nema svrhe drzati ga.

Upravo tako…

To za multi-server nije plugin koji možeš da ubaciš kada hoćeš već složen sistem za koji treba još jedna mašina sa linux sistemom i full DDoS zaštitom!

Upravo tako…

To za multi-server nije plugin koji možeš da ubaciš kada hoćeš već složen sistem za koji treba još jedna mašina sa linux sistemom i full DDoS zaštitom![/quote]

Full DDoS zastita nije moguca, kako vas i dalje napadaju? Ako je tako, onda server mozemo napraviti u virtualnoj masini, samo sto ce onda vise opterecivati sistem. A za Luku, server moze raditi od 6 do 23, npr.

ej , ja vec drzim svoj server preko bukkita koji je 24/7 , razumes , niko nece da se prilagodjava tome kad ce tebi da se pali server kad ne

Ne razumes… procitaj malo o ddosu na netu i to najbolje na srpskom. Mi smo meta ljubomornih ddosera zato sto smo server sa vecim brojem igraca. Mislim da bismo prvo trebali da skroz napunimo serb tj da se vratimo u formu sa 130/130 a posle toga ide povecanje slotova. Otvaranje novog servera su ruke pune posla

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

Ako zelite dobar server moras dati neke pare, nemozes drzati na obicnom kompu :wink:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4

Ja necu imati komp nego pravu gejmersku masinu :slight_smile: na njoj cemo ja i Aljoksa drzati server

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Mozete vi da pravte za sebbe ali msm da batica i.manic nece da vam podrze ideju

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4

Pazi nema razloga da se drzi server samo sa mini igriama , to je glupo , ja sam na mom serveru napravio arenu kojoj ne treba plugin samo warp i da znas da stavis war i safe zone i samo se predje zid i onda ce tuces , e sad ato je ogranicen prostor i samo napravis neki zamak ili tako nesto , eto to bi bila neka od ideja koja bi mogla lako da se realizuje a bilo bi lepo da se to uradi.

Neznate vi Aleksu on zna sve o kompijuterima i igricama , on je najpametniji ucenik u nasoj skoli , on zna gradivo koje se uci na fakultetu !!! :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Koje ste vi godiste uopste?

99’, ti? :slight_smile:

Meni je serb dobar ovakav kakav je i ne bih voleo da se napravi neki posebni sa mini games. :slight_smile:

Samo 1 savet:da se u sg join ubaci dobijanje nekog itema kad se pobedi npr. 2 dija :slight_smile: