Predlog za SERVER (posle GlobalRestart-a)

Podrzavam GLOBALRESTART , al ne znam dal ce valjati da se restaartuje xAuth plugin :frowning:
Onda ce to igraci da iskoriste i neko ce se registrovati na npr. Delijin nick , moj nick i tako…
Zatim , sta mislite da ubacite plugin za shop ? Mislim i ovaj essentials sa znakovima nije los, ali igraci su navikli na SHOP plugin pravi (ChestShop)
Hmm… i da, sta mislite da nedirate SHOP , mislim tezge i to ? Mnogo igraca voli server zato sto ima sboju tezgu na kojoj prodaje , i sad ce je izgubiti :frowning: ?
Onda , sto se tice rankova, mislim da bi se Creatorima trebao oduzeti //WAND zato sto su vec napravili velika sranja …
Da , sto je ACATRAZX rekao ,zabranite Beacon , mislim da laguje, a tnt/lava mozete dozvoliti ali u odredjenim kolicinama :confused:
I obavezno malo poraditi oko Moderatora, neke izbaciti neke nove dodati , sve je vise hackera na serveru , a Moderatora da ih banuje NIGDJE :o

Toliko od mene :slight_smile:
HVALA.

Dobar predlog stvarno potrudicemo se da ispunimo sve to, imas dobre ideje.

Hmm… i da, sta mislite da nedirate SHOP , mislim tezge i to ? Mnogo igraca voli server zato sto ima sboju tezgu na kojoj prodaje , i sad ce je izgubiti ?
To nije bitno jer je ceo shop unisten bice promenjen.
tnt/lava mozete dozvoliti ali u odredjenim kolicinama :confused:
lava nikako da se ukljuci to nikako ! TNT mozda moze to ti je dobra ideja Danilo_00
Zatim , sta mislite da ubacite plugin za shop ? Mislim i ovaj essentials sa znakovima nije los, ali igraci su navikli na SHOP plugin pravi (ChestShop)
Dobra ideja.Podrzavam.