Predlog za RANKOVE ![Posle Globalnog Restarta]

Ima dosta predloga evo moj je predlog sledeci:Da se izbrise rank Admin posto ima rank Moderator Da se izbaci rank Default i da se umesto njega stavi rank Member jer tad bi imali mnogo vise igraca jer imaju veci broj lockova i /sethome 2 ja mislim.Onda da se Creatoru skine komanda /we i dodaju nove komande kao sto su :NCP,/i,/speed,/sethome 7 itd…
Da se premiiumu doda komanda /speed i da ima /sethome 5.Da se Donatoru doda /sethome 3.I najvaznije od svega da se svim rankovima vecih od Member-a skine cooldown od 1 sec.Da se doda Helper[Koj ce imati OP-a i vise komandi od Moderator-a][Za njega preporucujem Deliju_1998 zato sto bi on bio najbolji za taj polozaj].Da se Moderatoru promeni boja iz ljubicastog u Svetlo Crveno kao sto ima Premium zato sto je Moderator neka vrsta pod vlasnika posto je Vlasnik tamno crvene boje.A premiumu da se da boja ljubicasta. Hvala sto ste odvojili vreme da ovo procitate :slight_smile:

Potrudicemo se da sto je vise moguce ispunimo vase zahteve, ali i nase ideje :slight_smile:

Alca dobre ideje :slight_smile:
al’ ja bih Modovu boju ostavio Ljubicastom, a boja Helpera da bude ona Svijetlo crvena :slight_smile:
Zatim, nesto mi i nije bas ta ideja da svako bude member, mada , bolje da se igracima defaultima dodaju neke komande , i da mu ime bude u boji (a ne bijelo)
da se izbaci npr rank Donator - koji niko nikad nije kupio, dovoljno je VIP / PREMIUM/CRETOR
znaci ovako :slight_smile: :

Rankovi:
Default (boja:uta) mogucnosti memberove
VIP: Kao do sada…
Premium: kao do sada,i nek se doda jos neka komandica , jer sada lici na VIPA :slight_smile: (boja:&9 to jje kao nema plava/ljubiccasta))
Creator: WE micite! Dodajte ponesto… boja ista

Moderator (boja:ljubicasta (kao do sada)
Helper: (OP) (boja Svijetlo crvena)
Owner (najgori rank na serveru (boja crvena :stuck_out_tongue: :smiley:

HVALA

Batica je rekao da ce Helper biti nizi rank od Moderator-a tako da on bolje da bude Ljubicast a Moderator svetlo crven :slight_smile:

Ja hocu da kazem da AlcatrazX ima dobre ideje za Danilo-ve nisam siguran ali za AlcatrazX-ove ideje sam siguran, ali da li bi Batica to mogao da uradi to je pitanje ako nis od onoga sto je AlcatrazX rekao onda barem da ostane Creatoru World Editor. :smiley: :stuck_out_tongue:

Nek se ubaci creatoru da moze da pise nick u boji. Tako bi lepse izgledalo. :smiley: