Predlog za (pravi) PvP server!

Ja sam alexa_00 i želim da vam predložim predlog za jedan kul server.Evo ja recimo igram na drugim PvP serverima i jako su kul, evo recimo igram na jednom Poljskom serveru (neću da ga imenujem) i vrlo je kul.
Na serveru ima dve mape (na mapu se odlazi preko nether star-a) klikneš desni klik na nether star i iskoči ti neznam recimo SHOP , Mape , Hide and Seek i neznam ni ja šta već iskoči i tako se ode na tu mapu ili shop ili već nešto što smislite.
Bilo bi super zar ne?
Ovo sam predložio samo zato što je na Survivalu meni dosadno jer nema puno pvp-a i ima puno pukotina (grifanog) u svetu.

Mogao bi ja da dezim server kad kupim po prilicno jak komp , ako Manic i Batica dozvole ! :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Misliš nešto nalik ovome

Ja se razumem u bukkit pluginove i njihovu interakciju sa mapom, mogu pomoci Popadiji da napravi server.

stvarno bi bilo super kad bi server takav bio. moglo bi da ima nekoliko mapa za PvP npr. :
1 Stronghold
2 Nether
3 End
4 Obican svet
da ima puno rankova koji bi sluzili za PvP,a da postoje i Premium rankovi koji bi se plaacali

Ako se Batica i Manic slazu ja i Aljoksa (Aleksa) bi drzali server :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Da batice,ali da nebude bas tako,nego da kad se klikne na nether star ti iskoce to kao dija mac, krevet i to.
Bilo bi super da budu vise ownera i modova, kao Popadija, Aljoksa i jos mozda ja xD.Inace sam na to mislio batice. :slight_smile:

Petar00, rankovi nebi imali nista posebno.Samo npr /kit (ime ranka) i dobijes npr pro II/IV dija armor i jos mozda 5 jabuka ali da mozes da imas to tek sutradan u isto vreme.Naprimer, bilo bi kul da ima /warp event i tu se kao odrzavaju eventi npr, parkour, Boss(Mobovi sve dok neostene 1/1 igraca),spleef (tnt spleef), da/ne,pvp (/kit default). :slight_smile: Ako ocete bice kul server :slight_smile: