Predlog za Manića i Baticu

Maniću i Batice, mogli bi ste malko da pogledate na srw, obećali ste da će biti arena za skill, ja čekam i čekam ali nikako da dočekam…onda mogli bi ste da napravite neki rank koji se npr plaća 600-800 din. a da ima mogućnost (permision)
+Creator
-Vađenje iz creative (da moze da se vadi iz creative sasvim normalno)
-WE (ograničen) npr. u pola sata 2 do 4 puta //set 0 i u sat vremena i 1 //paste i 1 //copy
-Jaja za mobove u gmc (takođe ograničeno)
I to je to :P.

Na moru sam tako da ne mogu nista da sredim trenutno arena za skill ce sigurno bitiba ovaj novi rank nece

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

[quote=“alexa_00” post=8473]Maniću i Batice, mogli bi ste malko da pogledate na srw, obećali ste da će biti arena za skill, ja čekam i čekam ali nikako da dočekam…onda mogli bi ste da napravite neki rank koji se npr plaća 600-800 din. a da ima mogućnost (permision)
+Creator
-Vađenje iz creative (da moze da se vadi iz creative sasvim normalno)
-WE (ograničen) npr. u pola sata 2 do 4 puta //set 0 i u sat vremena i 1 //paste i 1 //copy
-Jaja za mobove u gmc (takođe ograničeno)
I to je to :P.[/quote]

I cekaj sad , sta ti kenjas na mom predlogu da je sranje a ovde isto predlazes , ti ocigledno ne znas o cemu pricas , kao ti sranje a isto to si ti predlzio?!? :pinch:

Naprimer luka, ja nisam stavio isto kao tvoje, ti si hteo da se plaća i još da se zasluži.
Ja sam hteo da se plaća a da bude sve ograniceno a ne kao tvoje!
To je velika razlika.

Arene… kad se vratimo sa jadranskog primorja :stuck_out_tongue:

rank… NE :stuck_out_tongue: !