Predlog za forum i server

Svi vec znamo da su admini vec neko vreme relativno malo na forumu i serveru. Pomislio sam da bi ste mogli da napravite konkurs za sekcijskog moderatora (kao na drugim forumima, npr. u sekciji Zabava imamo jednog moderatora, u drugoj sekciji drugog, itd.)
To bi sve bilo forumski, tako da ti moderatori mogu da zakljucavaju teme, brisu (ako su, kojim slucajem, neprikladne), uredjuju, itd.

Takodje bih voleo da napravite serverski rank “Bugtracker”, i oni koji ga imaju mogu da, na primer, ukucaju neku komandu i onda imaju skoro sva prava, neograniceno svega, itd, ali im se sve zapisuje u log fajl pa admini moraju da proveravaju da vide da nema mozda zloupotrebe (ali tek posle GR-a kad admini budu aktivniji.
Na primer, na forumu se odrzi konkurs (kao za onog forumskog moderatora) gde admini izaberu onog kojem najvise veruju, a zatim daju taj rank. Onda su ovi duzni da redovno prijavljuju bagove, a zauzvrat doprinose serveru :slight_smile:

xXIVIASTERXx nemoj me mrzeti zbog ovoga, znamo dobro na sta mislim… :wink:

KO SE SLAZE?

Nije bas da admini nisu tu…oni procitaju skoro svaku temu i odgovor na forumu…samo neodgovaraju na njih…video si naprimer kad neko krsi pravila foruma ili omalovazava druge korisnike foruma,batica odma odgovara na tu temu i opominje ga.

U pravu si, ali oni proveravaju jednom dnevno (khm… nedeljno) i onda, ako ima neceg, tu se umesaju… Ovako bi moglo mnogo brze da se zavrsi bilo sta!

Upravo sam video da je na drugim forumima crvena boja rezervisana samo za clanove osoblja, moglo bi i to biti pravilo, pa je osoblje duzno da svako editovanje urade u crvenoj! :slight_smile:

Nakon GR-a aktiviracemo se i na forumu :smiley:

Послато са GT-S5670

Aljoksa necekaju oni ceo dan da neko nes postavi na forum normalno da nece stalno biti aktivni…

Matija ja ako ne gledam forum preko kompa , gledam preko telefona . Oni imaju telefon i moggu pratiti i biti aktivniji , ne bas svaki put , nego ponekad .

Sent from my LG-E610 using Tapatalk