Predlog za Factions

Pozdrav svima,igrao sam na serbu dugo dugo i zadesilo se da udjem juce na njega i moram da primetim neke izmene,tnt se ne pomera u vodi,i ja vas pitam na kom jos to factions serveru ima?,buildas cannon tnt odleti 2 bloka pored i razrusi sve.Druga stvar,podhitno smanjiti cenu ripitera i dodati dispensere u shopu,moras craftati svaki put dispensere kad oces raidati,a treca stvar,jeste da dodate 1.8 pvp ili cak prebaciti na 1.8 verziju,zbog schematice i buildanja cannona.Znam da ce neki moderator videti ovo i samo lockati,al na 1.12 factions ne postoji,sem ako ste 2b2t i dozvolite hack :).
I da primetio sam jednu losu kopiju saica,servera na kom igram,pise vam u crateu The Holy Nuget mesto The Holly Nugget,bar napisite pravilno ako ocete iskopirati :slight_smile:

1.8 verzija je prošlost,oni se ne vraćaju na starije verzije.Tnt cannon je drugaciji sistem sada.Imas dosta video snimaka za tnt cannone

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

[quote=“MarkoV” post=113587]Pozdrav svima,igrao sam na serbu dugo dugo i zadesilo se da udjem juce na njega i moram da primetim neke izmene,tnt se ne pomera u vodi,i ja vas pitam na kom jos to factions serveru ima?,buildas cannon tnt odleti 2 bloka pored i razrusi sve.Druga stvar,podhitno smanjiti cenu ripitera i dodati dispensere u shopu,moras craftati svaki put dispensere kad oces raidati,a treca stvar,jeste da dodate 1.8 pvp ili cak prebaciti na 1.8 verziju,znam da ce neki moderator videti ovo i samo lockati,al na 1.12 factions ne postoji,sem ako ste 2b2t i dozvolite hack :).
I da primetio sam jednu losu kopiju saica,servera na kom igram,pise vam u crateu The Holy Nuget mesto The Holly Nugget,bar napisite pravilno ako ocete iskopirati :)[/quote]
ÀAAAAAAAAAAAAAAAAA nekim ljudima se ne moze reci lepo…1.8 VISE MECE BITI VRACEN IZ RAZLOGA STO DEVELOPERI PLUGINA VISE NECE DA GA ODRZAVAJU!
Plugin koji menja 1.12 pvp u 1.8 stvara ogromne lagove zaato sto kad jednom udaris lika,on mora da 1.12 prebaci u 1.8 velikom brzinom.A posto klikcemo velikom brzinom to stvara lag…

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Nista onda sto se tice cannona dok ne izadje schematica za 1.12 izgleda :slight_smile:

Jos jedna stvar,izvinjavam se :D,spawneri se ne mogu uzeti sa cegg,kako da raidamo onda? :slight_smile:
stavite bar 30% sanse.

[quote=“RaptinLord” post=113589][quote=“MarkoV” post=113587]Pozdrav svima,igrao sam na serbu dugo dugo i zadesilo se da udjem juce na njega i moram da primetim neke izmene,tnt se ne pomera u vodi,i ja vas pitam na kom jos to factions serveru ima?,buildas cannon tnt odleti 2 bloka pored i razrusi sve.Druga stvar,podhitno smanjiti cenu ripitera i dodati dispensere u shopu,moras craftati svaki put dispensere kad oces raidati,a treca stvar,jeste da dodate 1.8 pvp ili cak prebaciti na 1.8 verziju,znam da ce neki moderator videti ovo i samo lockati,al na 1.12 factions ne postoji,sem ako ste 2b2t i dozvolite hack :).
I da primetio sam jednu losu kopiju saica,servera na kom igram,pise vam u crateu The Holy Nuget mesto The Holly Nugget,bar napisite pravilno ako ocete iskopirati :)[/quote]
ÀAAAAAAAAAAAAAAAAA nekim ljudima se ne moze reci lepo…1.8 VISE MECE BITI VRACEN IZ RAZLOGA STO DEVELOPERI PLUGINA VISE NECE DA GA ODRZAVAJU!
Plugin koji menja 1.12 pvp u 1.8 stvara ogromne lagove zaato sto kad jednom udaris lika,on mora da 1.12 prebaci u 1.8 velikom brzinom.A posto klikcemo velikom brzinom to stvara lag…

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока[/quote]

Jesi li ti glup? Jel covjek napiso da je igrao davno na srw i da je skoro usao na srw?Sta ga odma napadas kada uopste covjek ne zna sta se desilo na srw i da li moze 1.8 verzija.

[quote=“GreenLionHD00” post=113595][quote=“RaptinLord” post=113589][quote=“MarkoV” post=113587]Pozdrav svima,igrao sam na serbu dugo dugo i zadesilo se da udjem juce na njega i moram da primetim neke izmene,tnt se ne pomera u vodi,i ja vas pitam na kom jos to factions serveru ima?,buildas cannon tnt odleti 2 bloka pored i razrusi sve.Druga stvar,podhitno smanjiti cenu ripitera i dodati dispensere u shopu,moras craftati svaki put dispensere kad oces raidati,a treca stvar,jeste da dodate 1.8 pvp ili cak prebaciti na 1.8 verziju,znam da ce neki moderator videti ovo i samo lockati,al na 1.12 factions ne postoji,sem ako ste 2b2t i dozvolite hack :).
I da primetio sam jednu losu kopiju saica,servera na kom igram,pise vam u crateu The Holy Nuget mesto The Holly Nugget,bar napisite pravilno ako ocete iskopirati :)[/quote]
ÀAAAAAAAAAAAAAAAAA nekim ljudima se ne moze reci lepo…1.8 VISE MECE BITI VRACEN IZ RAZLOGA STO DEVELOPERI PLUGINA VISE NECE DA GA ODRZAVAJU!
Plugin koji menja 1.12 pvp u 1.8 stvara ogromne lagove zaato sto kad jednom udaris lika,on mora da 1.12 prebaci u 1.8 velikom brzinom.A posto klikcemo velikom brzinom to stvara lag…

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока[/quote]

Jesi li ti glup? Jel covjek napiso da je igrao davno na srw i da je skoro usao na srw?Sta ga odma napadas kada uopste covjek ne zna sta se desilo na srw i da li moze 1.8 verzija.[/quote]
Ne vredjaj odma…nisam vido xP sry…

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

  • To da se tnt ne pomjera u vodi je stari mehanizam i poznat starijim igracima koji su igrali sa 1.7. verzije! Imali smo tu opciju da namjestimo i time smo fixali cannone koji su prestali funkcionistai nakon 1.9.-1.12. verzije jer je promjenjen mehanizam i time u potpunosti unisten isti.
  • A oko ripitera i dispencera vidjet cu da se dogovorim sa hailom sta cemo tu :slight_smile:
  • 1.8. nece biti vracen i sada se drzimo ove verzije.

Uzivaj u igri i vidimo se :smiley: