Predlog za Factions-Creatove i Hub - SC RULET

Bilo bi dobro da smanjite sanse da se dobije creeper spawner posto jedan lik nije tu 2 nedelje odjednom se pojavi i dobije creeper spawner naravno je iz gusara posto znamo oni baguju 24/7 a moderatori imaju povez na ocima pa ne vide to …
Sc rulet - da se smanje sanse da se dobije npr 2000 scp ili 1000 posto , po mojem razmisljanju igrac random koji je tek usao na server i skupi 30scp i dobije npr 2000 scp izgleda mi kao da random igraci koji su tek usli imaju vecu sansu da dobiju vecu nagradu , malo da se smanji sansa da se dobije 2000 scp i 1000 scp
Factions: Predlog da se ukloni fakcija Gusari , po meni oni baguju 24/7 kao sto sam i rekao moderatori imaju povez na ocima ili da tako kazem "Potplaceni su od Gusara, Naprimer DivisionNinja dosao lik nije ga bilo 2 nedelje odjednom se pojavi i dobije creeper spawner OMGGGGGG!

Zamolio bih gusare da ne seru ovde po chatu kao i sto uvek seru po chatu , hocu odgovor od moderatora a ne glupavih gusara koji baguju 24/7 i igraju 24/7…
I svi znamo da sa Gusarima ce uvek plivati govna…

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA.
Pa cekaj brate , ne branim nikoga , nisam ni na cijoj strani , ali kako da od svih bas oni baguju ? Dobio creppera i sta? Dal ima veze koliko je on ulazio ili ne? Crate je igra na srecu , ne gleda se dal si bio na serveru 10h ili nisi uopste… “Predlog” da se njihova fakcija ukloni , je jedan od stvarno glupih predloga, iskreno nasmejao sam se lepo kad sam procitao to. To su likovi koji godinama igraju factions , nekad survival , i likovi koji znaju da igraju. To sto su prvi na f top ne znaci da baguju, kazem , ne znam ja dal oni baguju nesto ili ne , ali to sto su prvi ne znaci da su do toga dosli na ilegalan nacin… Sto bi ti reko , nisu usli posle dve nedelje i odma prvi , prvi su sezonama…
Sto se tice sc ruleta , i to je na srecu , kakve veze ima dal je lik uso juce ili pre godinu dana? Medjutim predlazem da se malo povecaju sanse za neke bolje nagrade , one koje nisu jackpot (do 300 sc poena) jer ja sam pre neki dan otvorio 5 keya i dobio 7 sc poena , a i pre toga od 3-4 ne znam dal sam do 15 dobacio…

Kontam buraz svaki lik na factionsu kazu da baguju,…

AHAHAHAHAHHHAHA

Gveki opada ti kosa, nemoj da se nerviraš bucko

Gveki bagovali smo i hamburgere u minecraftu, oces malo?

Gusari su govna ?

A tim istim gusarima si se uvlacio znas vec gde.

[quote=“NYUAH0” post=252515]HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA.
Pa cekaj brate , ne branim nikoga , nisam ni na cijoj strani , ali kako da od svih bas oni baguju ? Dobio creppera i sta? Dal ima veze koliko je on ulazio ili ne? Crate je igra na srecu , ne gleda se dal si bio na serveru 10h ili nisi uopste… “Predlog” da se njihova fakcija ukloni , je jedan od stvarno glupih predloga, iskreno nasmejao sam se lepo kad sam procitao to. To su likovi koji godinama igraju factions , nekad survival , i likovi koji znaju da igraju. To sto su prvi na f top ne znaci da baguju, kazem , ne znam ja dal oni baguju nesto ili ne , ali to sto su prvi ne znaci da su do toga dosli na ilegalan nacin… Sto bi ti reko , nisu usli posle dve nedelje i odma prvi , prvi su sezonama…
Sto se tice sc ruleta , i to je na srecu , kakve veze ima dal je lik uso juce ili pre godinu dana? Medjutim predlazem da se malo povecaju sanse za neke bolje nagrade , one koje nisu jackpot (do 300 sc poena) jer ja sam pre neki dan otvorio 5 keya i dobio 7 sc poena , a i pre toga od 3-4 ne znam dal sam do 15 dobacio…[/quote]

ovi ne baguju. ali i za amer0na ste pricali prosli gr da na srecu dobija sc poene i creeper spawnere al na kraju nije tako bilo

Gusari hakeri

Nisam u toku ali cek razlog za bagivanje je kriper spawner posle 2 nedelje hahahaahahahah dobsr dobar 3 hiljade za gospodina

GVEKLOM - GUSARI DISSTRACK SOON

brate onaj nas skrile ne prestaje bagovati svakih sat vremena dobije jackpot

Lignja