Predlog za CREATORA

Imam predlog da se Creatoru izbaci komanda /we i da se ubaci umesto nje /speed komanda jer smo svi videli sta su creatori sve radili sa /we i da mu se doda komanda NCP naprimer da moze da gleda ko cituje i tako to i da moze prijaviti moderatoru posto da mod-ovi nebi bili ceo dan na servu posto creator-a ima mnogo mislim da bi to bas bilo dobro.

Jedino je problem sto vecina Creatora sami cituju tako da bi bilo bolje da pripaze na sebe.

:smiley: Delija a ko to cituje ??

dobra ideja !

Jbs onda nemoj svima dati NCP nego samo odredjenim Creatorima. A da se skine we to mora podhitno !!! i stavite region u shop da nemogu da se spamaju witheri.

Dobra ideja razmotricemo sa baticom ovo za NPC, a ukoliko skinemo we smanjice se kupovina ranka koja je i onako mala.

Pa samo stavite da nema permission za komande kao sto su //wand itd.A AlcatrazX Delija je vec stavio da niko nema permission da stavi glavu WIthera tako da ih nece vise biti :smiley:

Nisam ja nego Manic :stuck_out_tongue:

Dobra ideja razmotricemo sa baticom ovo za NPC, a ukoliko skinemo we smanjice se kupovina ranka koja je i onako mala.
Po ovome vidim da su ti pare bitnije nego server ti bi dozvolio creatorima da ruse serv a vazno je da su platitili a to sto kad nesto izbrisu nikad nece da se vrati to nije bitno. ! Ne slazem se sa ovim MANICU !!! KARMA DOLE !

Prvo, da mi je stalo do para ja ne bih svaki dan gledao ko ima ko nema gm mucio se na forum i pravio razne postove kao i kupone. Svaki dan sredjujem lagove i bagove. Svako voli pare, a jeste mi zinulo za pare zato sto kad skupim jos malo para pojacacu masinu pa ce manje lagati i manje ce kociti server. Eto tako.

a jeste mi zinulo za pare zato sto kad skupim jos malo para pojacacu masinu pa ce manje lagati i manje ce kociti server. Eto tako.
To si rekao jos odavno Manicu davno davno jos nisi ispunio .Drugo rekao si da nece biti lagova posle 15 da ce server biti 24/7 i to je netacno… Dokle ces da lazes ove igrace sto igraju na serveru koji laga… ??? Obecao si igracima da ces 15 a i napomenio si mozda malo vise od 15 da nece biti lagova ali nista od toga !Do sada od kad hostas server od maja mora da si skupion nekix 30000-50000 dinara. Toliko !