Predlog u vezi banovanja

Predlažem Maniću i Batici da promjene način banovanja igrača. Dosta igrača dobija false ban i uopšte nemaju priliku da dokažu da nisu koristili cheat, zato što moderator ODBIJA da ih ss-a i provjeri da li su čitovali. Zašto se banuju igrači koji znaju dobro pvp, a ne koriste ništa? Zato što neki moderatori ne znaju da se pvpaju veoma dobro i izgleda im da igrač čituje, a nema NIKAKAV dokaz da igrač koristi bilo kakva nedozvoljena sredstva. Ako te neko ubija na practiceu ne znači da čituje. Daću primjer, Lestra je banovao lika iz moje fakcije za nedozvoljena sredstva i odbijao je da ga ss-a… Ostao je banovan 7 dana a ništa nije koristio… Svi moderatori su ga kulirali i ignorisali jedini je Midza pomogao i obratio se Manicu i tek je tada dobio unban. Predlažem da se ne banuju igrači samo zato što dobro znaju pvp i da se uvede neki red, da moderatori nauče kako da rade svoj posao.

A brt ja sam mac banovan bio zbog vređanja samirsa, al opt slazemm se

Slazem se

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Slazem se sve vise i vise igraca dobijaju false banove i onda se ne vracaju serveru ja sam 3 puta false banovan al jos igram zato sto mi se svidja server al modovi su tako losi da ne moze losije da bude

slazem se, al bila bi fora da se dodaju modovi koji znaju pvp. a tu su samo wiked, janni, tehno, midza… treba dodati jos jedno 5-10 modova samo za pvp nesto kao helperi…

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9540/ss.png
Kakav moderator ovakvo nesto napise? Bez bilo kakvog dokaza? Nisam upoznat da li je ovaj lik citovao sto je trazio unban, ali kako on moze bez bilo kakvog dokaza da ga banuje nije mi jasno?

Ako on kaze da nije citovao, a Janni kaze da je citovao, kako je Janni pametniji od njega i zasto bi ostalo na tome ako nema nikakav dokaz? Jedini nacin je da ga screenshareuje, a ne da pisete ovakve gluposti na forumu

Hahahahahaha drime lud si,georgi haker

Slazem se!

Slazem se,jedan igrac je banovan zato sto zna da igra dobro CSGO i zna da flikuje i to je radio u minecraft dok su ga moderatori specali i njega su stavili na 3 bloka i bio je legit i posle su ga ss(Dulix i Techno koji nemaju blage veze)i nista mu nisu nasli nista i dali su mu ban…Manicu resavaj ovo jer dulix ne zna mis u ruke da drzi a kamoli da zna pvp i svaki igrac ali bas svaki igrac moze da potvrdi kada 2 igraca imaju na sebi speed 2 i jedan trci ispred ovog drugog i ovaj sto je iza njega ga udara sa navodno vise blokova i to se cini kao da taj igrac ima reach ali nema i zato modovi banuju igrace daju false ban i takodje da kada je igrac u low groundu ima veci range tako da molim te manicu za modove likove iskljucivo koji znaju nesto o pvp-u,a i TS-3 o tome bolje da ne pricam cekao sam 6h da udje neko od moderatora u sobu i na kraju niko nije uso neorganizovano previse…Pitam nesto moderatora on ignorise IGNORISEE…Manicu igraci odlaze jer su modovi retardirani ne svi ali evo primer :relaxed:(Dulix Techno)
By:ShadowKiller

[quote=“Abdahya” post=256944]Slazem se,jedan igrac je banovan zato sto zna da igra dobro CSGO i zna da flikuje i to je radio u minecraft dok su ga moderatori specali i njega su stavili na 3 bloka i bio je legit i posle su ga ss(Dulix i Techno koji nemaju blage veze)i nista mu nisu nasli nista i dali su mu ban…Manicu resavaj ovo jer dulix ne zna mis u ruke da drzi a kamoli da zna pvp i svaki igrac ali bas svaki igrac moze da potvrdi kada 2 igraca imaju na sebi speed 2 i jedan trci ispred ovog drugog i ovaj sto je iza njega ga udara sa navodno vise blokova i to se cini kao da taj igrac ima reach ali nema i zato modovi banuju igrace daju false ban i takodje da kada je igrac u low groundu ima veci range tako da molim te manicu za modove likove iskljucivo koji znaju nesto o pvp-u,a i TS-3 o tome bolje da ne pricam cekao sam 6h da udje neko od moderatora u sobu i na kraju niko nije uso neorganizovano previse…Pitam nesto moderatora on ignorise IGNORISEE…Manicu igraci odlaze jer su modovi retardirani ne svi ali evo primer :relaxed:(Dulix Techno)
By:ShadowKiller[/quote]
Modovi nisu retardirani… Oni rade svoj posao, i korektu su. Tako da molim lijepo bez vrijeđanja Tehna I Dulixa!!!

Ajde ti sto se cmaris moderatorima bezi u kurac decko
Dulix i Techno su retardirani daju false banove pola servera je Dulix banovao zajedno na technom
Tako da bezi u kurac…

Ako ima neko nesto protiv ovoga sto sam napisao
|
-》ShadowKiller#1153 Discord

fiki brt svaka ti je za bukvara.

2 teme u vezi false banovanja(Moja i Drimova) imaju vise pregleda nego igraca na serb kao sto je reko Ality na pocetak meseca je bilo 430 450 cak i 500 jedno vreme sad jedva ima 200-240 nema o cemu da pricamo vise…

hahahha ne slazem se ubi se retardu mali

Ja dobio ban za modifikovan regedit dao mi siromah honor skidao sa opere

AHAHAHAHAH

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Bolje uradite kao i ja idi sam sebe prijavi i ako si legit skini samo tih 5 mij zovni moda pp i dobij ban da bar znas za sta si banovan resii Assist iq 200!

Ja sam primetio da false banaju,da opadaju igraci itd… Bas zbog toga sam i leftao kazu ti likovi ne smes pvp obori sistem pa i kad oboris sta ti je problem da skines opet nesto nije mi jasan tip njihovog ssanja.
Drime ti znas kad smo igrali 1.8 kakav je to ss kad me navataju oni nemci pa kad me ssa 1h i nadje mi neki kliker od pre 2 nedelje,a ovi ne mogu naci ce od juce sto je koriscen GG.