Predlog :3

Ujedno i pitanje i predlog:
Posto postoji pravilo da je timovanje na skywarsu zabranjeno i da se za to kaznjava zanima me zasto to ne vazi za survivalgames.
I sg i sw su solo igre u kojima samo 1 igrac moze da pobedi.
Kontam da je zabavnije sa nekim’ al’ kao sto u skywarsu protiv timera nemas sanse u sgu je jos teze.
Dodje lik koji je prvi na top 5 nadje 2-3 timera i sa njima budzi skor, ostali nemaju sanse. Em sto je nepravedno nego nije ni zabavno, igras 15 minuta da bi te 2-3 klinca killali i posle provocirali.
Usao sam malo da igram sg zazalio sam automatski, od 5 partija u svakoj je bilo timera.
Ako je na skywarsu zabranjeno ne vidim razlog da ne bude na survival gamesu, mesta ima samo za 1 pobednika, kakve veze ima oces li ti ubiti “timera” u toku igre ili na kraju, tj. koja je svrha da ubijate likove 2v1 do kraja i posle igrati 1v1, nije fer prema ostalima niti je top 5 izbalansiran. Ubijes ga kao niste “drugovi” vise, i ja kada ubijem “druga” u toku igre kada imam jaci armor nije svejedno al’ igra je u pitanju jbt, ovog puta sam ubio ja njega, sledeci put ce on mene.
Ne igram sg toliko ali svaki, dajem glavu, svaki put kada igram, partije jedne nema bez timera. A i mislim da nisam jedini koji ragea u ovakvim situacijama tj. ne mislim, znam 100%…
Zato sam usao da proverim pravila jos jednom i video da nema za sg pa rekoh da predlozim, zato sam i stavio ovu kategoriju :3

BRAVO.Stavio sam im ovakve objave za SG i ranije ali me nikad nisu poslusali…SVAKA CAST
Mada jednom dok sam igrao SG i modovi su lagano timovali(Srdjo,Fantom)a onda sam im rekao da su nobovi jer timuju i dobio mut na 8 dana za provociranje.Ja sam vidjao i tim od 3 i 4 igraca na SG a njih boli dupe pa i sami timuju.
Pravio sam istu objavu zasto na SG tim nije zabranjen a na SW jeste ali ih nije bilo briga.
Hvala ti sto si mi dokazao da nisam jedini koji bude Rage kad ga timeri ubiju…
HVALA!

BRAVO.To sam i ja rekao pa me nisu poslusali.Isto mislimo.
Aleksandar je.
Cak i modovi timuju i nije ih briga(Srdjan,fantom)tako da ne verujem da ce zabraniti timovanje kad i sami timuju.
Vidjao sam timove od 3,4 igraca a njih boli…
I ja sam ranije trsazio zabranu tima na SG ali nisu me poslusali i ne znaju sta je rage kad svaki game nadjes po bar 2 tima…
SVAKA CAST