Pravda za Blentoo

Blentoo je dobio trajni ban za navodnu trgovinu van igre. E sada zasto smatram da je ban bezazlen su sledeci razlozi.

1. Blento je to napisao pre 2 meseca, zasto tada nije dobio ban nego tek sada. Zato sto ga je xCrnisin_ ucenjivao da mu da nesto na survivalu kako on ne bi okacio tu sliku na forum. Blentoo je odbio da mu da bilo sta na survivalu, i xCrniSin_ je iskoristio prilikiu i sliku od pre 2 meseca okacio na forum.
  2. U pravilima se govori kako je svaka trgovina van igre vezana za server zabranjena. Znaci pravilo nalaze “SA SERVERA”. Blentoo je ponudio da proda svoj premium mc acc, koji nema veze sa serverom.
  3. Blentoo nikada pre nije dobio Ban, mute ili upozorenje, a sada je dobio trajni ban.
  4. Kada je xCrniSin postavio temu, Creeper1blow je odgovorio “Tema nije po pravilima” i opet dao blenti ban.

Ako vec pravite pravila, napisite ih lepo. Jer gresaka u sistemu uvek ima, a kroz njih se prolazi. Ovde je ta rupa u sistemu bila ocigledna, ali je blentoo ipak dobio ban.
Kao glupo poredjenje, Trump ne placa porez, a zbog cega, bas zbog tih greski u sistemu, i ne moze biti kaznjen zbog toga, kao sto ni blentoo ne bi trebao biti kaznjen.

Hvala !

Podrzavam

Potpuno se slazem.
Blento unban.

/unban Blentoo Greska :3

#NoBlentoNoParty

Unban Blentoo!

UNban Blentoo!!!

Ne zaslužuje ban, jer je svoju prodaju reklamirao sa servera :slight_smile:

Unban Blentoo. :slight_smile:

Jovane sta je bilo ono s CS GO skinovima jel si ban za to?

Pravda za Blenta.

Jovane sta je bilo ono s CS GO skinovima jel si ban za to?[/quote]

Ja nisam ban, ni sa foruma ni sa servera. Ev ti odg kao dokaz :wink:
A forum nalog sam promenio jer sam promenio nick :smiley:
Nemoj lupetati kad nemaš pojma :slight_smile:

Nemoj lupetati kad nemaš pojma :)[/quote]

Kak je to slatko . Evo opet diskriminacija na nivou <3 .
Nisam rekao da si ban nego sam rekao da si i ti prosle godine govorio Roasu kako mozes da mu skinove prodas.A nisi dobio ban a sada Bljento treba. Tako da ni onaj prijava nije bila po pravilu i prijava je zastarela takodje.

ajde pre prestanite da se svadjate…

Nemoj lupetati kad nemaš pojma :)[/quote]

Kak je to slatko . Evo opet diskriminacija na nivou <3 .
Nisam rekao da si ban nego sam rekao da si i ti prosle godine govorio Roasu kako mozes da mu skinove prodas.A nisi dobio ban a sada Bljento treba. Tako da ni onaj prijava nije bila po pravilu i prijava je zastarela takodje.[/quote]

Nisam dobio ban jer sam mu rekao da ću mu dati za in-game stvari… :slight_smile:
Koliko znam to je dozvoljeno :smiley:

Bas je to zabranjeno povezivanje server s ostalim usluga a reklamiranje je drugo mada nema veze necu da se svadjam itd…Nije mi bitno…

Ja mislim da bi ga trebalo unbann.