Prava igrica

Pozdrav… Vec dugo vremena vidjam da pojedinci prave igrice vezane za serb-craft…Pa sam mislio da mi napravimo zajedno jednu dobru igricu…Igrica da ima 3D , MultiPlayer i sta sve treba da ima dobra igrica…ALI da svi svi pomognu idejama,i kako god mogu Ko oce da pomogne nek se javi u ovu temu… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Oce neko

Neka hvala ja uzivam i u ovom lepom serveru i forumu!

Vidi , ti trazis sa ovim iglu u plastu sena …
Jako je tesko nabaviti ceo tim (i da se sastanete nekad svi zajedno da radite )
Kako ti ocekujes multiplayer ? Vrlo tesko da cemo mi kao mi nesto uraditi sto se tice toga .
I zasto igra mora biti 3D ? Postoje igre koje su stvorene za 2D (fighting games ) kao SerbVSCraft <3 :slight_smile:
Ali fina ideja , i meni je padala na pamet ali zbog ovih razloga nisam hteo …

Balsa ti mozes u novijoj verziji npr. 1.0 da stavis u 3D i ubacis jako puno likova (koje ti oces ubaci).

Ljudi ako niste znali minecraft je gamemaker igrica a ja sam bas vest sa game makerom

Ae da napravimo tu igricu kako znamo i umemo

Ali prvo mi napravi to kao “borist!!! I love Serb-Craft” ali da pise kao slika Steve sa crvenim ocima i da mi pise "alexa_00 (ispod) Uvek sam te mrzeo!

A koja ce biti tema na igrici (ratnicka il strateska…)

ok

mislio sam da bude strateska

Ok.Moze ja smisljam likove i to, a ti pravis i uploadujes? :slight_smile:

Neka bude sa misijama moze?Evo ako oces da bude sa misijama, onda ce biti oko 20 misija (ako ti nije probljem da napravis 20 misija).Prva misija neka bude najlaksa,i tako po tezini (ti napisi sta si ti hteo pa ako mi se svidi ja cu se potruditi da dodam nesto).Al’ da bude u 3D-u igrica moze?Pa ako oces da napravis da bude dobra grafika (sve detaljno)…Dogovoreno? :slight_smile:

Ne ne alexa,bolje ovako
Igrica 3D ,MultiPlayer,nesto kao za izgradnju,poput MC-a ,samo u 3D-u :smiley:

Pa kolko ja znam MC nije strateska igra nego igra za pravljenje (on je hteo stratesku).

Alexa_00 , izvini , ali sta ti ocekujes da uradis sa 3D i multiplayerom ?
Misije ?
Jeste li vi normalni , rascerupani smo po Srbiji …
Jel je neko programer od vas ?
Jel neko dizajner ?
Animator ?
Producent ?
Pisac ?
Za pravu 3d multiplayer igru sa misijama je bre potreban tim !
Alexa_00 ti si jos premlad da bi napravio neku igru …
borist VELIKE SU TVOJE ZELJE , ALI NISTA OD TOGA -.- :confused:
Danilo_00 ti si , ovde gost :smiley: Ti podrzavas kao i ja , ali oni nemaju nista od nabrojanog -.- :slight_smile:
Hvala , ja mislim da je tema gotova …

Ja pisac nemogu postati ni da ocu (mrzi me da pisem knjige…) :blink: a i ja mislim da je tema gotova,a i predomislio sam se necu nis da pravim…Bolje ista nego nista…

Kakve knjige ?
Ja sam mislio PRICU za igricu .
Ne mozes napraviti igricu sa pricom pakmana -.- (osim ako nije fighting )
Ali Fighting SerbVSCraft igra je gotova … :smiley:

Ok

Moramo da se dogovorimo prvo o cemu ce da se radi u igrici.