PracticePvP

PracticePvP

  • ovaj podsrw pre 2 sezone je imao po 20-30 uvece 40 igraca.
  • prosle i ove sezone ima po 5 - 10 igraca koji su afk- jedini razlog zasto pre 2 sez je imalo 40 igraca a prosle i ove sez 5 je LAGOVA na srw

• ne znam sta ste promenili pa je pocelo da laguje al u slucaju da ne mozete fix ovaj podsrw moj predlog je da ga izbacite.
• tu je KitPvP de ce igraci vezbat pvp

[quote=“StefanOce post=277694”]PracticePvP

  • ovaj podsrw pre 2 sezone je imao po 20-30 uvece 40 igraca.
  • prosle i ove sezone ima po 5 - 10 igraca koji su afk- jedini razlog zasto pre 2 sez je imalo 40 igraca a prosle i ove sez 5 je LAGOVA na srw

• ne znam sta ste promenili pa je pocelo da laguje al u slucaju da ne mozete fix ovaj podsrw moj predlog je da ga izbacite.
• tu je KitPvP de ce igraci vezbat pvp

[/quote]
apsolutno se slazem
+1

Ja predlazem da se ova dva kretena iznad mene banuju sa foruma i sa servera.
ovaj prvi je makedonac a ovaj drugi quito mc al svaki dan predlaze nesto i smara po citav dan.
Oca mu bezgmuvog
​​​​​​Napravio si 40 tema za quit i opet smaras pas ti majku

Ja msm da bi ovom gospodinu, koji je napravio ovu temu trebali dodeliti moderatora na serveru.On prati ko kad igra, zapisuje redovno stanje igraca na serveru, zna sta je bilo cak i pre 2 sezona i koliko igraca je igralo.Čak zna zasto se ne igra vise kao pre.Podrska!

[quote=“Jale_PvP post=277717”]Ja msm da bi ovom gospodinu, koji je napravio ovu temu trebali dodeliti moderatora na serveru.On prati ko kad igra, zapisuje redovno stanje igraca na serveru, zna sta je bilo cak i pre 2 sezona i koliko igraca je igralo.Čak zna zasto se ne igra vise kao pre.Podrska!

Ja mislim da bi moderatori trebali banovati ovog Pazarca, jer previse smara, srpski pozdrav!
[/quote]

Slazem se da je PracticePvP ove sezone da tako kazemo “propao”, verovatno zbog toga sto je ubacen KitPvP kao novi podserver gde je svima sada interesantniji itd.
Ali mislim da na pocetku sezone se igra kako treba: kada budu neki dobri eventi kao FWar, ClanWar gde vezbate sa svojim timom; 1v1 Evente gde mozete igrati duele bez da vas neki igrac cp-a; party sa drugarima gde se zezate itd.
Ovo je neko moje razmisljanje tako da ce Practice biti tu i sledece sezone.