Practicepvp reset elo ubistva

Ovu poruku sam teo da napisem manicu ako on moze meni da odgovori kada ce biti reset na practicepvp elo i ubistva ???

Nece biti

Ipak smo odlučili da na PracticePvP-u reseta i nagrada bude za GR :slight_smile: A pošto sledi pitanje kada će Global Restart, tu informaciju nemam :slight_smile:

A onda i za kitpvp isto? Posto isto tako prosle godine nismo bili nagradjeni na kitpvp jer je bio gr

Za KitPvP je bio reset :slight_smile:

Manicu, da li na kraju sezone, top 5 igraca sa svakog podservera dobijaju nagrade… Primer: (SkyPvP itd…)

Bio je reset znam. Ali sada bi trebalo da bude 30. Juna a kolko ja znam da gr svake godine je bio pre 30. Juna . Prosle godine nismo bili nagradjeni na kitpvp jer je gr bio pre 30. Juna

Ako bude sve bilo kako smo zamislili bićete nagrađeni i na GR kada bude :slight_smile:

Bio je reset znam. Ali sada bi trebalo da bude 30. Juna a kolko ja znam da gr svake godine je bio pre 30. Juna . Prosle godine nismo bili nagradjeni na kitpvp jer je gr bio pre 30. Juna[/quote]

  1. Juna*

Bio je reset znam. Ali sada bi trebalo da bude 30. Juna a kolko ja znam da gr svake godine je bio pre 30. Juna . Prosle godine nismo bili nagradjeni na kitpvp jer je gr bio pre 30. Juna[/quote]

  1. Juna*[/quote]

Reset je svaka 2 meseca, sad je bio 1.5

Bio je reset znam. Ali sada bi trebalo da bude 30. Juna a kolko ja znam da gr svake godine je bio pre 30. Juna . Prosle godine nismo bili nagradjeni na kitpvp jer je gr bio pre 30. Juna[/quote]

  1. Juna*[/quote]

Reset je svaka 2 meseca, sad je bio 1.5[/quote]

Zato što smo greškom obrisali bili bazu u kojoj se nalazila lista igrača i njihov score.