Practicepvp I mozda bridges

Predlazem da vratite practicepvp podsrw jako nedostaje taj podsrw ubedjen sam da bi bilo igraca zato sto ne postoji drug srw za vezbanje pvp, party , lms, brackets sumo.

Kitpvp jeste pvp podsrw Al practicepvp je sasvim nesto drugacije

Razmislite za ovu opciju

Isto tako na pocetak sezonu da vratite bridges zato sto I taj podsrw ima igraca koji zele da ga igraju

Nema da vrate bridges odma da ti kazem jer ne isplati im se da ga vracaju na serveru jer nece biti igran i ako bude igran samo cetvoro ce ulaziti i toliko dzabe radis ovu temu za bridges kada ce ti isto reci

ti si majke mi najgluplji lik ikad

PracticePvP trenutno nije planiran da bude dio SC Mreže. Prvenstveno dueli su ubačeni u KitPvP da bi imali istu svrhu kao na Practice. Ukoliko imaš ideju za kitove za duele to naravno možeš da predložiš.

PracticePvP i KitPvP imaju mal broj igrača i nije moguće nažalost održavati oba ako nema ko da igra, tako da je ovako napravljena hibridna kombinacija gdje se može sa duelima vježbati PvP :slight_smile:


Bridges je izbačen prvenstveno jer se nije igrao redovno i isto tako nešto što se ne igra nije isplativo i nije moguće da se održava jer bože moj svaki server se plaća nažalost. Gledamo mogućnosti šta da ubacimo sljedeće sezone kao novi mini game server i na listi kao mogućnost je bridges pored još nebeskih mini igara :smiley:

Dueli ne rade na kitpvp ubacili ste skypvp kit a ni Bow ni gapple ni hitove ne rade

Fixajte to I ubacite sumo, gapple, kitove

I evente sa practice (lms, sumo, brackets na svakih 1h

Najbolje bi bilo da napravite anketu siguran sam da bi vise glasalo za practice nego kitpvp

Kažem ti upravo najbolje je da ispišeš sve prijedloge i kako bi kitovi trebali da izgledaju. Što da ne da se ubace ti kitovi za duele. Samo su nam potrebne informacije od igrača jer mi naravno nećemo sami znat šta se igračima ne sviđa :slight_smile:

Samo iskopirajte par kitova sa practice (skypvp,gapple,sumo,archer) I dodajte evente

Hocu napisem jos 1 da practicepvp je totalno drugaciji podsrw od kitpvp I mislim da trebate da
Vratite

1v1 u raznima kitovima (kolko dobro ili lose igras veci elo imas)
Druzenje u party
Igranje u toku dana u raznim eventima

Odgovor da je kitpvp tu i da practicepvp nije potreban je po meni los zato sto kazem jos 1 radi se o totalno drugacijem podsrw.

Nadam se da ce vratite

Practice I nije podsrw koji celi dan ce Ima 60 Al zatom tokom celog dana prodju vise igraca

Predlazem anketu da vidimo mislenje igraca
Kitpvp ili practicepvp

Ako Practicepvp Ima vise ili blizu glasova vratite ga

Sorry sto spamam sa predlozima al stvarno mi nedostaje practice a I par igraca koja am pitao isto tako kazu da bilo odlicno vratit ga.

Slazem se da se doda party mode kao sto je bio na Practice, spectate mode, 2v2 duel, 3v3 itd

Pozdrav

Imate anketu na discord serveru povodom bridgesa i skywarsa

1 Like

Creeper napravi anketu za kitpvp I practicepvp

Vise od 20ak ljudi Koji Sam pitao svi su za da se vrati practice

Pozdrav, trenutno nismo u stanju da vratimo 2 podservera. Na discordu imaš anketu za SkyWars i The Bridges, a koliko ja znam većina vas je tražila da se ta 2 servera vrate takođe. Za practice, tek možda one tamo sezone.

1 Like