PracticePvP • FFA Party Druženje •

Pozdrav igrači SC-a!

Obaveštavamo Vas da u [color=orange]nedelju/color, u 22:00 će biti održano FFA Party Druženje na PracticePvP-u!
Na ovom eventu ce moći svi igrači da učestvuju koji tada budu na PracticePvP-u! Ovo je PvP event i poželjno je da ga igraju igrači koji misle da znaju PvP ili znaju dobru strategiju za pobedu. :smiley:

[b] Ko će da pravi party?
Party će da napravi jedan od moderatora i sam će ga održavati.

Kako može da se uđe u FFA Party Druženje?
U Party Druženju se ulazi komandom /party join, u ovom slučaju /party join Janni_xD.

Šta se sve može osvojiti na ovom Eventu?
Na ovom eventu se mogu osvojiti nagrade u vidu SC Poena (Koliko SC Poena odlučuje moderator pre da počne game).

Ko sve dobija nagrade?
Nagrade će dobijati FFA pobednici, a pre da počne game moderator će reći koja je nagrada za pobednici tog game-a.

Koliko će da traje Event?
Event će da traje otprlike najmanje 1h.

Sta će biti sa igračima koji timuju u FFA?
Igrači koji budu ustanovljeni da timuju u FFA biće kažnjeni komandom /party kick i neće moći osvojiti nagradu.

Očekujemo Vas u što većem broju!

[center]Vaš,

[/center]

jel ima clean up?

Da

Gang Da

Nisu potrebne prijave za ovaj turnir. :lol:

Bice rokalica

1.El sme kamp

1. Ak sad ja npr budem timo 1 game i kikas me mogu li ja npr osvojit nagradu ak winam sl game

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Bit ce gusto bogme haha gl svima

janni prdesko

[quote=“samirs47” post=193387]1.El sme kamp

1. Ak sad ja npr budem timo 1 game i kikas me mogu li ja npr osvojit nagradu ak winam sl game

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka[/quote]

1. Kamp ce biti dozvoljen na pocetku, ali kad budu ostala manje od 6 igraca kamperi ce biti primorani da sidju ili ce biti kaznjeni komandom /party kick.
  2. Mozes :slight_smile:

Dali kje pobedam

xFr3shu_

Da

Pozdrav,skoro sam poceo igrati Serb-Craft ali da ne duzim,kad god napravim party ja kucam party invite pa ime mog druga,medjutim on prihvati i u konzoli iskoci /duel duel pa ime nije mi uopste jasno pa ako moze korak po korak?Ne zelim duel vec sa prijateljima(3 prijatelja)

kad napravis party invitas ga i on treba napisati party join tvoje ime ili da klikne na poruku, radi sve dobro

Nisam te bas razumeo ali ako zelis da napravis party i da invite-as svoje prijatelje procedura je sledeca:

• Prvo treba da kreiras party komandom /party create ( Ili samo stisnite desni klik na ender eye koji se nalazi u vasem inventaru)
  • Onda da invate-as svoje prijatelje koristis komandu /party invite NICK ( ovde kod nick treba da stoji ime tvog prijatelja)
    Onda tvoj prijatelj treba da kuca komandu /party join NICK (kod nick treba da stoji tvoje ime az da udje u tvoj party)
  • To je to vrlo jednostavno i jos kad hoces da startas party kliknes desni klik na DIAMOND macu u inventaru i onda ce vam se pojaviti kao da je chest i dole ce te imati Diamond (FFA) i Diamond mac ( Split party - odnosno tim protiv tima) i kada sitisnete to sto zelite odaberete samo kit koji zelite da igrati i mozete da se zabavljate. :smiley:
    Ako zelis da vidis sve komande koji ima party kucaj u chatu samo /party i u chatu ce ti izaci sve komande. :slight_smile:
    Nadam se da sam ti pomogo.