Pozz svima :)

Opste :Kako sam dospeo na server
Sve je pocelo kada sam otiso kod druga 2013 godine na rodjendan i video ga kako igra minecraft multiplayer (Na serveru serb craft )
Cini mi se da je to bila 1.6 verzija kraj ? … Skoro svakog dana sam isao kod njgega jer mi se server toliko dopao da sam gledao druga 6h dnevno i vise…xD,
I to je i mene privuklo godinu dana kasnije 2014 mesec ipo dana pred kraj 1.7 usao sam na server i upoznao prvog lika sa kojim sam igrao i sledecu mapu (Druglecow tako nesto) , Usao sam na server i moj drug mi je dao dmd ench armor ja naravno nisam znao nista o tome a kamoli pvp …
Nista reko mi je da kucam /warp pvp sto sam uradio i tu su bile stepenice ja sam sisao i video nekog lika kako me gleda , prisao sam mu i on me je ubio… :frowning: :slight_smile:
Dosao je gr kada sam je hteo zapocet sam novu mapu i sa mojom fakcijom ,
Napravio sam fakciju ali niko ije hteo uci u nju jer su postojale tada jake fakcije za koje ja nisam znao, Nista odlucio sam se pridruzit nekoj fakciji a to je bila Britanija <3 <3 , Dusan213 me je inv i objasnio mi je osnovne korake survivala , isti dan otiso sam u nether portal i u nether i vratio sam se sa portalom u neki veliku kucu od creatora , odmah sam tp dusana jer nisam znao sta koja stvar vredi ali mi je pricao da je raid bio dobar,
Istu mapu 1.8 prva verzija upoznao sam neke najbolje likove na serveru…
IskoGamerBih(crep xD ) ,XshadowIce,Klarax,Dusan213,XxDanijXx (drvo ),
Upoznao sam se sa takozvanim god armorima i poceo sam da ih encham , i pravim
Medjutim ta mapa je bila poznata po hakerima koji su je obelezili ali ipak je to bila poslednja mapa na survivaku koja je vredela…
Likove koje sam upoznao iste mape
1.Roas (nevidjeni ludak za pvp xD ), megas (ko njega ne zna…xD ),Paxeto …xD , Sanid…xD , Akix (Ja msm lik koji se svaki dan borio protiv mene i xighosta(xizon,kigyar69)-hakeri su oboje bili kao i 94 % servera…xD, Sledeci je Paxeto98 (Lik je dobar ako ste sa njim i znate ga xD :stuck_out_tongue: , prvi susret tj nekoliko trade scam me je za jedno 20 encka - a on mn trebo spawnere…xad , Sledeci susret i poslednji na toj verziji xD za trade nasao sam mesto gde da se trade za p4 i on mi je poslao tpahere do mn, i ja sa se tp u njegiv trap ali sam preziveo us pomoc lak pad 4… pojeo sam encku i left server :stuck_out_tongue:
Sledeci likovi : M4K111,RENEKTON,TomoTv,xAltecx, ima ih jos mnogo mrzi me xD

^^2 verzija 1.8 Server polako opada , ali ostaju stari hakeri i drugari xD …
^^3 verzija 1.8 upoznao noleta,dexu,racu,dusanjelenkovica,Djolebalkanboy i jos njih puno u toj verziji na sp…
dosao je gr i server je opao …obecavali su 1vs1 kitpvp, bolji survival , ekonomija,stara mapa na sp, mnogo zabavnije… sve , vise igraca , a jedino sta smo dobili je lagovi,bagovi i lqzma obecanja vlasnika …:slight_smile:
#Server je skroz skoro upropascen…
Iako neki moderatori provode jedno 5,6h sati dnevno nemogu oni nista raditi bez vlasnika kojima je cilj raditi na svoju ruku nego pitati igrace…
Tj pitate lepo igrace nas 20 se slozimo i kazete ubacicemo i sad ili ne ubacite , ili promenite… nesto
Ekonomija survivala nepostoji msm nije ni pre bila nesto ali je bar imalo pvp,zezanje i nije toliko trazila ekonomiju ,…
#Creator najveca stvar koja je krasila survival ali na kraju upropastila?(paxeto i megas
#PVP vise nepostoji…nekada su dnevno bili non stop pun pvp i ako hakeri 75% od tih ali ipak to su bila vremena koja verujem svi ce pamtiti posebno megi(cudo nije dobio pohvalnicu za najvise bana :slight_smile: xD )
Idemo dalje jos jedna stvar za sw ? Dvevno 50 igraca banovano timovanje…
Dnevno na serve od 350/500 nekada se poveca maxx do 700 nekako…
Ranije kad je slot bio 650 bilo je svaki dan 650 puno i nije se moglo ulazit
survival je bio svaki dan na 120 i nije padao ispod 100 iz svake fakcije primer Britanija nas 10 dnevno bili po 5h aktivni…
Kako pobediti hakera ? Na 1.8 lrva verzija pozvati drugog hakera ili vas 3 na njega kao sto smo mi radili i bilo je funy :slight_smile: ^, Nekada pvp bez lag!server bez laga a sada treba se preimi u lag craft…
Stremovanje ? - ok je strimovati ali ako nesto obecavate i neko dodje slusati samo to i na kraju to ne ispunite sory riberi…!?
Polovina igraca napustila je sr jer je unisten , a sada polako odlaze 1 po 1 nadam se ali nikada nece biti isti server kao pre da s aki gr min novih 300 igraca a sada minus 300
Mislim da je ovo bilo jedno moje kratko prepricavanje i zapazanje za 2 god koliko igram i za nekada najbolji server na balkanu…
P.S Sve sto sam rekao je 97% ispravno , tacno a ostalih 3 sam bog zna…:slight_smile:

BILO MI JE LEPO IGRATI NA SERVERU DO 1.8 PRVE VERZIJE IAKO JE TO BILA ZVANICNO PRVA VERZIJA ALI MOZEMO RECI SVE POSLE 1.8 JE POTPUNI PROMASAJ …
:heart::heart:POZ ZA SVE ONE KOJE ZNAM I KOJI JOS UVEK IGRAJU NA OVOG SERVERU ALI NEMA IH PUNO …

Lepo napisano , svaka cast! :smiley:

Pozdrav zazo!
Hvala sto si bio na serveru proteklih godina :slight_smile:

Eh zazo puno nas bi voljeli da se stari dani vrate, al od toga nema ništa.
Pamtit ćemo dugo 1.8 prvu verziju… Bukvalno sam jedva čekao da dođem iz škole da igram survival…
Kad se sjetim kako su nas tada mnogi prozivali noobovima, kao mi smo tada tek došli na surv sta mi znamo i tako te gluposti, a kasnije smo bili najjača fackcija na serveru…

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk

Tacno mi je zao sto cu i ja ovo napistati za 2 dana ali ne zbog skole nego zbog ekonomije rekao mi je Creeper da su nesto promenili ali ja sam se opet razocarao u cenu tnt i sto nema u shopu pola itema.

Zazo izvini sto smetam temi :slight_smile: ali moram reci iako nisam neki Survival igrac ( bolje reci nikakav ).
Nole, sta je sa tobom? Pa neka rade sta hoce, ti se prilagodjavaj… Spustili cene, ti opet nezadovoljan, ja mislim da ti nabijas ovaj hejt serbu zbog izgubljene prilike za Jr.Moda iskreno :slight_smile: Opet kazem, nisam Survival igrac, ispravi me ako gresim. :wink:
Uzgred, zazo, lepa tema, mada tesko je otici sa Serba… :'D

[quote=“ToZaX” post=75055]Zazo izvini sto smetam temi :slight_smile: ali moram reci iako nisam neki Survival igrac ( bolje reci nikakav ).
Nole, sta je sa tobom? Pa neka rade sta hoce, ti se prilagodjavaj… Spustili cene, ti opet nezadovoljan, ja mislim da ti nabijas ovaj hejt serbu zbog izgubljene prilike za Jr.Moda iskreno :slight_smile: Opet kazem, nisam Survival igrac, ispravi me ako gresim. :wink:
Uzgred, zazo, lepa tema, mada tesko je otici sa Serba… :'D[/quote]

Brt meni je realno lakse sto nisam mod i cim sam dosao na razgovor sam se oprostio s mogucnosti da postanem mod …
Potpuno sam ne zaintresovano odgovarao na pitanja cak sam i par puta koristio neke izraze ono koliko sam bio ne zaintresovan.

Ja na srw nikada nisam ima problema s parama uveka sam ih imao uvek sam imao encki uvek sam imao armora.

Ja dok sam igrao na skyblocku uvek me je nerviralo to je postojao onaj glitch s vratim i sto su modovi par puta obrisali sve mobove i zato sam odustao od toga iako sam bio mozda i najjaci na sb . SkyWars sam volio da igram ali i on mi se ne svidja jer nisu op itemi a op iteme su makli radi jedne osobe koja je JEBENI YouTuber jer on nikoga ne moze da dobije ako imaju iste iteme.
Skypvp sam isto igrao prosle godine ali to je jadno ja odem dole odma 20 likova na mene i na kraju mi pukne i chesplate i tek me tada ubiju jednostavno mi nije stalo do igrice chiluje po drugim srw kitpvp i arena pvp malo se igram jer je ovo igrica.

Poz zazo :frowning:

Pozz zazo…

pozz zazo :frowning: vrati se nekad

Poy :frowning: <3

Poz drugar, vt :frowning: <3

Pozz i ja cu verovatno otici sa serb ima da batalim igrice skroz…

Pozz zazo, drago mi je sto si me spomenuo.

Zazo ako oces da igras s nama na onaj srw ja ulazim oko 13h. Kupio sam rank jos samo. cekam da mi stigne…

Ok videcu ja sam kuci u 14h…
A dzonz7 jedno 80% servera je saznalo od druga… :wink:
A inace ulazicu na forum samo ako ima neka tema random…xD

[quote=“ToZaX” post=75055]Zazo izvini sto smetam temi :slight_smile: ali moram reci iako nisam neki Survival igrac ( bolje reci nikakav ).
Uzgred, zazo, lepa tema, mada tesko je otici sa Serba… :'D[/quote]

I roas je hejto pre 2 verzije i reko da nece uci vise … oa sam ga vidjao to je ona mapa kad je lavu postavljao na vrh vulkana,.xD
A inace nije tesko otici sa serba jer bukvalno nema vise da se igra ni lepo zbog laga, a i svi frendovi otisli skoro … :slight_smile:

Poy Zazo :smiley:

Послато са GT-I9100P уз помоћ Тапатока

Nažalost ne može svakome posebno da se ugodi. To je kao kada se prodaje Coca Cola i Pepsi pa neko pije jedno, neko drugo, a neko ne pije gazirani sok, ali on i dalje postoji. Neke stvari ne mogu da se promene jer ne gledate racionalno na to nešto i na funkcionalnost servera, već gledate kako će vama i vašoj fakciji biti dobro. Dakle, ako je sada cena TNT takva i takva, onda je i za sve ostale takva, tako da i kada je smanjimo biće smanjena i za sve ostale i ništa time ne postižete, osim da uništimo ekonomiju. Pozz!

Znam ja da se ne moze svakome ugoditi i ja sam upravo iz tog razloga otisao s srw jer eto ne spadam u VECINU a vecini treba da se ugodi pa eto nemogu ja da menjam srw ali zato mogu odabrati srw gde mi nesto odgovara do skoro je to bio serb craft ali svaki put ima kraj tako da je mome putu dosao kraj morao sam da odaberem drugu destinaciju i da prestanem da lupam gluposti jer sam ih previse rekao poyy…