Pozz ja sam Axiqp(siegel2002)

Ehh secam se dana kad sam prvi put skinuo mc i uso na serb.E ovako ja se vracam iz bioskopa bio sam sa drugom i on mi pricao o minecraft.Ja mislio ajde da pocnem i tako on mi posalje preko e-maila ee xD.Instaliram ja i udjem i neznam kako da igram.Sledeci dan odem u sk i moj rodjak Qenzoz mi kaze za serb-craft.Ja dodjem kuci i onda sam 2 sata pokusavao da register zauzet nick.Onda sam uzeo drugo ime (deiv1).Krenuo sam da igram bio sam noob do koske.I tako bio gr i pocinje 1.6.4.Tu polako ucim o mc naravno enchant apple sam jeo kao hranu i tako…Onda vec pri kraju 1.6.4 pocinjem pvp da igram.GR 1.7.Menjam nick na siegel2002. Upoznajem ps123 LukaPn Popadiju i tako od njih jos ucim o mc.Posle sam dosao u XMAN i tako.Onda sam se usao kod LukaPn u f.On je tako snimao uvek sam zeleo da budem u klipu i takoo…Onda je on prestao da igra i ja sam leave i osnovao CTRL.Napravili smo f home i tako posle 10 dana XMAN nalazi moj f home i ja prestajem da igram.Konacno gr 1.7.9 .Tu sam igrao 1 nedelju i prestao.Dolazim u novebru 2014 i sre em Typhoon707 inace pre me je nervirao jel ide samnom u sk.Tako se upoznajem sa Nejijem twistedom.Polako je 1.8 svi moji drugovi sa starijih verzija ne igraju i ja prestajem jer mi je i mc mnogo lagao.I evo me sad imam f CTRL creator sam i tako :DPozz za CTRL bracu i za sve one sa kojima sa igrao od 1.5 do sad :ps123,LukaPn,duxipro,Sapphire707,Popadija,Qenzoz,MGPlatinum,ratnik,Crooked_Crafter…
Izvinite svima koje nisam napisao :3

Lepo, i ja sam poceo od 1.6.4, i bio sam Polu-noob, jer nisam znao bas sve komande, cini mi se da je 1.6.4 bila najbolja verzija, jer sam tada bio noob, a kada sam noob, tada su uvijek uspomene najjace…

Majke mi :smiley:

Zanimljivo, super :smiley:

Zanimljivo :wink:

moj stari prijatelj ps123
ah secanja

Ja sam na serbu od 1.7.x verzije,ali pre toga nisam igrao mulitplayer,inace igram minecraft od 1.4.x verzije+lagalo ko ludo a ja bio noob i pravio kucu od zemlje.

Zanimljivo,ranije u 1.7.x verziji nisam igrao survival,ali srecom upoznao sam vecinu iz tvog texta pocetkom GR.

xShadowIce ja nisam ni od zemlje pravio!
Ja sam ziveo na ulici sto bi rekli xDDD

Haha, ja sam gm 1 i od Dmd blockova i poslije se svima hvalim da je sa survival… (Tada sam naucio gmc i gms komandu :D)

Ja se sjecam kada sam brzo stiskao “Space” Da bih plivao, a uvek bih potanjao i to mi bilo totalno glupo… A onda sam saznao za camac xD… (1.4.5 Verzija)

Moje prvo prezivljavanje : Napravim ja kucicu u zidu, i krenem da istrazujem nesto, padne mrak, ja se izgubim, napadne me pauk a ja sa 10 dasaka se zagradim, i tako cekao 15 minuta da dodje dan…

Moje noci su prolazile tako sto sam Isprobavao Crafting recepte, a Onda sam saznao za Krevet… xD

hahah kada se sjetim mog prvog ulaska na mc :smiley:
Napravio sam kucu od zemlje nisam ni znao da postoji crafting table :smiley: kada je pala noc i kada je pored mene pukao kriper odma sam left iz igrice i nisam vise ulazio xD
Pa sam malo gledao po yt kako se sta pravi i tako to i kada mi se svidjelo ponovo sam usao i poceo da igram :smiley:

Isko zamisli sada ovo tek izasla igrica nije bilo youtobe klipova, i nije bilo puno zanimljivih stvari kao sad.

Znaci ja sam samo moro istrazivat recepte nekako.I onda prode pola mjeseca i izade minecraft wiki i recepture :lol: :lol:

Ne smem da zamislim xD. Meni je za Minecraft rekao brat iz Nemacke ja mislim da je to bila 1.4 verzija ali kada bismo otisli na Multiplayer po ceo dan bismo kucali /REGISTER password jajaja confrimpassword jajaja. xD