Pozdrav, Advan...

Sa zakasnjenjem javljam da sam otisao sa servera… Samo hocu nesto da kazem:

1. Ovo je najveci razlog odlaska sa servera: Ogroman broj hackera, ja mislim da je njima zanimljivo da hakuju na ovaj server, jer im on nudi hackove koji ne postoje na drugima, a drugo je to da je Adminima “Dosadilo” da posvecuju vise vremena na serveru, treba im motivacije…
  2. Sto se tice Acc-a: Ne dajem iteme, pass…
  3. Pozdravljam sve igrace (Necu da pravim listu zbog toga sto svi znaju koga cu da pozdravim…)
  4. Preporucujem da dodate vise Mod-ova, OMLA je super primjer za to…
  5. Zahvaljujem se na pruzenoj zabavi, mozda cemo se vidjeti u 1.9 GR-u, Ko zna?

Hvala, Advan.

P.S Moguce je da necu Procitati vase odgovore na temu, zbog toga, Sorry!

Advane vidimo se u 1.9 a najverovatnije ja kupujem Premium za koj dan pa mozda i ja prekinem. Pozz!

Pozz Advane :frowning:

Ode i Advan :frowning:
Uvek cu se secati kada smo bili zajedno i pravili one zamkove i tako to :frowning:
Sve najbolje!

:frowning: Advane nemoj ic dont du dis crap fishhhhhhhhhhhhh.
A kakav sam ja dokaz za moda ja sam redovan mogu i dokaze nabit za banovanje :woohoo: :woohoo:

Ako ti creeper1blow budes mod… bices najludji mod ikada xD

Salicu se sa vama i sve ali cu morati paziti svoj jezik ako budem akoooooooo budem xD

Sada se secam naseg prvog f home koji je bio pored fakcije Ardnis,bile ste najbolji,tad je bilo najzanimljivije sta smo sve radili,Advane ti si toliko kreativan da nemam reci,secam se kada si napravi onaj dvorac iz filma “Gospodar prstenova“,koji me je toliko odusevio ,pa ona koliba,kucica na drvetu…Stvarno mi je zao sto ides,ali sta ces,primetila sam jos odavno da te nema na srw,i da nisi toliko aktivan na forumu,puno pozdrava nadam se da ces se jednog dana vratiti i da ce mo se ponovo zabavljati i diviti tvojim kreacija.Zauvek u secanju. :frowning:

:frowning: :frowning: :frowning:
Cek cek cek napravio je dvorac “Gospodar prstenova“.Advane otvaramo ti acc planet minecraft pa pomocu toga mozes oduseviti nas i mozes objavljivat svoje kreacije :wink: :wink: .
Dacu ti odma diamond na planet mc i subacu te na tvoj acc od pm.Vidimo se uskoro.

Ja sam htela da se onesvestim kada sam videla kako ga je dobro uradio i mnogo mi je zao sto je srusen ali kada xShadow zeli osvetu…

Einshine (Ardinis) the Best ally ever for me!Bye Einshine :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
Never gonna forget you Einshine…

Klarax i vama ostalima ako vam treba osveta Zovite na komandu mail send XD

/mail send CREEPER1BLOW Ee os da se osvetimo Dusanu jer te Fizicki napada???

Naravno.Dusane you are gona die

hahahhahah ko mi kaze :* ae pvp ako smes al 1 v 1 posteno B)
Kaze mi jedan kriper da ce biti osvete pardon ne kriper striper :blink: hahahaha

Cuj al posteno od njega 100 metara u vodi on mene stigne za sec sa njegovim deapt strider patikama :cheer: :cheer:

Pa nabavi ih i ti B)

Jadan CREEPER1BLOW jer nema Depth Strider 3 place mi se xD

Nisi ga videla ugradjenog, uspeo sam da ga popravim i spojim sa vasim starim…

Stv? Wow smem da vidim?? xD