Poyy

Idem s srw jer laguje ostalo necu da komentarisem neko ti kaze da si glup jer nece da prizna da je nesto dotrajalo.
Cao…
Na team speaku sam uvek…

ok

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/4532/large.gif

i want to you stay

Vraticu se kada bude vreme.Nemam vremena da se nerviram radi lagova itd…
Najradije cu leftati server jer jedini clan staff koji je aktivan i normalna osoba je guster ostali. … necu da komentarisem.Ne racunam modove koji nisu aktivni.Vecina modova su mi dobri prijatelji ali ok nadam se da se nece ljutiti ali nisu oni krivi nego sto je mali broj ljudi u staff-u.
Takodje Vlasnici ignorisu to da srw laguje.
Opis kilpa za Factions pvp event je u sebi sadrzao jednu recenicu u koje je pisalo da je event protekao u najbojem redu.To me je slatko nasmealo.Sada samo razmislite kada su bili oni klipovi od pre 2/3 godine kada su igrali 1v1 pa manje je tada lagovalo nego sada.
Onda nisu u stanju da za 2global restarta poprave bug s is lvl zadatkom.
Onda dodje DakiMC iako nisam njegov ljubitelj ali lik ima 150k suba zna te li kolika je to reklama da jedan od najvecih balkanskih ytbera strimuje na vasem srw. I srw ne moze da izdrzi 600 igraca nego srw pukne.Pre oko godinu dana je bilo po 1200 igraca i nije lagovalo i sada neko da kaze da masina nije dotrajala. Mene nije mnogo stalo sto izgubim iteme zbog lagova nego mi je krivo sto igraci odlaze s srw.Pogledajte kako srw koji se hostuju na malo boljim hostovima dobijaju veliki broj igraca iako imaju los staff itd…Mrsko mi je da pisem jer sam sve ovo napisao 1milion puta i toliko puta rekao na ts.
Milan ce sada da mi nadje neku gresku u pravopisu i da govori da je sve ovo ne istina jer sam nesto lose napisao.Drugi modovi bi rekli da ce lagovi biti sredjeni . Neko bi mi rekao da lupam gluposti…

A ja bi rekao da cekam temu eo me nazad :smiley: Drs’ se zemljace kad su nas lagovi mogli zaustavit’ !

Ulazim ja na forum s vremena na vreme ali na srw nisam usao od sc rodjendana.

Brzo nam se vrati.

Radije bih se vratio nazad na 1.8 survival igrao pvp sa citerima (megas,akix,roas :slight_smile: , dega , mignion i ostali )nego ulazio 5 min na lagcraft …
Iskreno receno server je sjeban totalno a to je dovelo mozda zbog nove generacije … tj na serveru sada je 80% novih - kidova koji nisu posli ni u osnovnu a kur** se…xD
Da imam para da svaki mesec dajem po 500+ dinara otvorio bih svoj server survival kao 1.8 prva verzija …
Necu previse ovde pisati jer nije tema za to napravicu jednu posebnu…

Ahm sto se tice te 1.8 verzije upravu si ja bih sada igrao s haklerima jer mi nije toliko bitno jer tada nije bilo lagovao koliko sada.

Sada to za kidove mi ne smeta jednostavno ako je srw spao da igraju na njemu serbianovi fanovi.
OgiFullTV
LAZAR_GamesYt i takvi to su ti dobar deca samo su im isprani mozgovi.

MudjaFullBL=N0LE

Nego samo da znas zazo ja cu sutra na onaj srw da f create i skupim armora jer su ono ezare kada nema customeenc.

NOLE, brale ti ne mozes bez sc. :smiley:

zazo dodji bre na survival produzi tezgu… Nole upravu si, ako ne rese lagove za koj dan srw ce se raspasti… Poyy

Ma bre raco tebi sam sve napisao u private message.
Sto se tice ostalog pun mi je k svega posebno to sto ce za mesec ili dva doci Viper(KANCER VECI OD ONOGA MALOG STO PEVA POKEMON GO PESMICU) i trazice yt rank i dobice ga. Ja ocu na vreme da prestanem da igram.Jer je comuniti kako li se vec pise na balkanu unisten.
Sto se tice igraca koji se kurce po srw postali smo gori od francuza…Koliko znam francuzi su do sada bili najgori.

Poi, ali mislim da praviš grešku u vezi odlaska. :wink:
A taj Viper brate možda nije sazreo fizički, ali je možda inteligentniji od nas, jer koliko znam on bio banovan/mutiran i to, za razliku od mene, tebe i pola njih koji su stariji od njega. :smiley:
#mozda

O cemu pricas lik glup stolica bez nogara.
Cujes inteligentan.
Lik je nesposban lik gadja 10puta precku i nije je pogodio i to s 5 metara.Posle isto to s rukom i nemoze i tako jebeno nesposoban.
Brise hejt komentare pa mu s 1200suba ostane samo 5/6 komentara.
A to da je banovan to je veoma moguce samo da mi neko kaze da je Mac banovan da mu kucu prepisem.
Kada su shonetu dali Yt rank 99% je da ce i on dobiti.
Jos pocne da laze kako ima utakmice i tako to. NJIH 3 protiv mene na skypvp prosle sezone i sva 3kb mac ja mac bez kb i uspijem da ih sjeben da sami sebe knockaju u void.I posle mi pisu u chat kako da su imali mac bez kb bi me ubili a malci mi dali 2 hita nesposobne ih ebem.Retardirana deca skroz na skroz.

Kada kažem inteligentan, to ne znači da mora da zna igrati igrice, da mora znati igrati fudbal, da mora znati ovo, ono, već npr. ne raspravlja se sa hejterima, ne psuje zato što ga neko ubije u igrici. i to, kao i ostalo…
A ne odma da zna igrat’ MC, wao.

Raco predacuti tezgu poslo sam ti mail da su itemi opet nestali…
Nole dexa je napravio tamo vec f ali ja nisam inv…ako pravis ti novi posaljimi tamo mail ili na serb…kako se zove f, ili gde sta xD

U ponedeljak mi dolazi net, pa cu vas invite.

NOLE ja kao tvoj ‘drugar’ sa serba preporucujem ti da prosto zanemaris te likove koji te nerviraju i igras za sebe sa tvojim drugovima kao sto su CrazyMunjeviti,DeXa,MrWoobers i drugi clanovi Jugoslavije.

Necees moc dugo,ovo je droga !