Posveceno Manicu12 i batici

Manicu i Batice vidim da sam pogresio sto sam reklamirao ali i ti bi mogao nekad da poputis a ne ko neki glupi tvrdoglavac da banujes najbolje igrace(MichealKenny) i mene samo zato sto zajedno drzimo server sta ti znaci jedna reklama kad je vas server 2. u srbiji i ovako se jedva udje nanjega koliko je pun kako vi kazete jedini pravi srpski server svakog dana dobijete makar 1 novog igraca i vi me banujete za 1 REKLAMU ako treba sa sensationom nezelim da imam ista ali ja na vasem serveru igram jos od 1.2.5 verzije kad nije bio nikakav jest da sam orestajao povremeno ali da ti kazem od vecine igraca najvise igram i ti mi zbog jedne reklame dajes baip ajde navidim makar 5 igraca koji su igrali jos 1.2.5 dobro se secas F-ova kao sto su Eagles,Anonymous,killers,… i ti sad me banujes!Ovo ti pisem ne samo da bi dobio unban vec da bi video koliko mi je stalo do vaseg servera!

Pa kad ti je vec stalo do servera nemoj da reklamiras.

I to sto kazes, Stevo :slight_smile:

Sere mi se na Tapatalk preko kojeg ovo saljem…

Mnogo mogu da ocekuju od deteta 2. razred. Cuti tamo i igraj se sa lutkama. Od svih pitam se de je samo tebe Kenny naso.
A normalno ce da banuju jok ce da te puste da reklamiras? To prvenstveno rade jer ometate igracima igru. Ma nek ste mi najbolji drugovi dodje mi da vam opsujem sve po spisku kad spamujete i ne pustate normalno druge da igraju. Ne mene nego druge. Ajde da se okupimo svi pa da se skrasimo na Sensation ili kako se vec zove i da spamujemo? Ti bi reko pa to je samo reklama? E ti bi banovao jer neces da imas reklamu na serveru a ovamo oces kod drugih da se reklamiras. Idi sharuj server na sajtovima za barbike. A Stevica je lepo rekao. :slight_smile: A nije lepo da pricas tako drugima 4 godina starijima od tebe. Pardon 7 godina ili 8. Ipak si ti drugi razred.

Sta ce nam neko ko reklamira svoje ili tudje servere, nebitno koliko puta reklamirao, reklamiranje je reklamiranje… A drugo zasto bi ti koji si reklamirao dobio unban kada ce uci taj 1 novi igrac…