Pomracenje Sunca

Da li ste i vi Videli pomracenje sunca danas u 9:55? Ukoliko jeste, Posaljite sliku, nazalost ja sam tada bio u skoli i Zaboravio sam Phone, ali sam Odlicno video, s obzirom da sam iz Crne Gore, izuzetno je bilo mracno… (Nemojte da uzimate slike sa Net-a)

Einshine,Slikao bi na phone da moja skola nije noobovska pa da ne sme da se nosi telefon mislim omg :huh: :huh:

Svi su govorili da ne treba gledati slobodnih ociju, zato sam ja otisao u garazu, uzeo tatinu masku za varenje i tako gledao. Fino se videlo pomraceno Sunce, ali ovako sto se tice svetlosti na zemlji nije bilo promena, barem kod mene tako :stuck_out_tongue:

Mi bili u skoli i gledali kroz masku i cini mi se da je bilo sunce zeleno :smiley: xDD
Kroz tu masku mislim

Kod nas je bio sumrak, a ja sam gledao kroz Naocare za Suncanje xD, kazu da nije dobro za oci, ali je 60-tak% Ucenika gledalo kroz prozor -.-… Nije im nista…

Ja sam ocoravio nevidim nista xD

CREPER1BLOW Ako si ocoravio kako onda vidis ove komentare :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Cudesno :lol: :lol:

Creeper1Madjija

Pa moji drugari su gledali sa nekim staklom.Ali slobodnih ociju,sa obicnim ili naocarima za sunce ne treba da se gleda inace ces da pomislis da je pao mrak.

Tako je moj jedan drug gledao u sunce danas oko 1 min bez ikakve maske ili neke zastite i usao u ucionicu i nije mu bilo dobro…

Ja sam video to jutros oko 8h B)

I ja sam isto, ni kod mene nije bilo neko pomracenje sve se normalno videlo, sva sreca pa sam 2. smena :smiley: , Nesam slikao xD

Enese, kako u 8, kada je pocelo tek u 9:30

Ma da toliko negde B)

Ja,nisam videla nista,ama bas nista sve normalno ali malo pre sam na TV videla kako je to izgledalo.

ma izgledalo isto kao da sam obrio noge

CREEPER1BLOW dosadi ti i tvoje noge.

:unsure: :unsure: sad mi se place klarax me uvjrjedila xD

Sory nije mi bila namera :stuck_out_tongue: .

:woohoo: :woohoo: :woohoo: