pomoooooooooooc kako znate i umete pls

neko nam je grifao fakciju i meni su skinuli cestove sa world editom i sad kad stavim cest svaki mi nije zasticen ako moze neko da mi pomogne

Yamakasi kako to meni su isto sa We-om skinuli chestove i sada mogu da lock nerazumem kako se to tebi desilo ??

Posalji koordinate na kojima su bili chestovi!

To sto kad stavis chestove ti se ne lock to je mozda zato sto si na granici /climits ili si preso pa nece vise… A to sto su ti nestali chestovi sa we to mora da je neki Creator uradio…Ako smem znati u kojoj f su ti bili chestovi ?

-AlcatrazX

yamakasi to se i mom prijatelju Carapundziju desilo isto manje protectiona zato je prestao da igra

Chestovi su bili u AlcatrazX-ovoj fakciji SkyFall… ocigledno u nekoj zgradi… Po zahtevu yamakasi-a nasao sam tacnu kordinatu svakog chesta i unistio.

Ali nzm koji je Creator to uradio i upozoravam ih da ne rade, za njihovo bolje.

Treba mi vreme, i koordinate na kojima su bili chestovi ako želite da vidimo koji je to creator uradio!

Current World: serbcraft
X: =6,018 (+East <-> -West)
Y: 81 (+Up <-> -Down)
Z: -5,265 (+South <-> -North)
Yaw: 181.496 (Rotation)
Pitch: 75.3 (Head angle)
Te kordiante su tacno u mestu gde su mu bili chestovi (soba neka verovatno)
Vidi se da je sve unisteno sa World Editom.
Kamen Batice sto budes nasao ja sam ga stvorio :slight_smile: rusio sam ga da bi nasao chestove
Toliko od mene :stuck_out_tongue:

:smiley: Delija sto se mnogo plezis :smiley:

lol :smiley:

Sto jednostavno Batica stavi da Creatori nemaju permission za //wand tako bi bilo bolje za sve nas :smiley:

Manje bi njih kupovalo rank i ne bi bilo zanimljivo :stuck_out_tongue:

Ok to je istina ali nek stavi samo da nemaju permission za wand a ovo drugo neka imaju permission,mislim sta ce uopste Creatorima //wand ionako samo sa njim unistavaju chestove :stuck_out_tongue:

Ponovo sam poceo da igram :D:D:D:D:D:D:D