Pomoc

Mogu upaliti ali nemoze se ucita windows posle crica vidi poslo sam video sad

Brate reinstaliraj windows , imao sam i ja taj problem , mogao sam samo u safe mode a ovo bilo crno , jedini nacin je da reinstaliras windows

Cek da cujem misljenje jos nekih ako je to. Ond moram da skidam wind pa da butujem flash,pa dajvere xD…

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ja msm da je do monitora
(Mislim)

Ovako moj predlog ti je da komp poneses u servis .Uzece ti 10eura i neces se muciti 10dana.

[quote=“NOLE” post=80568]Ovako moj predlog ti je da komp poneses u servis .Uzece ti 10eura i neces se muciti 10dana.[/quote]i

Imam profesora koji mi je popravljao komp ranije i dolazio kuci …:slight_smile:
Ali meni nije crko komp, cini mi se da je ness jednostavno al ja nmg da shvatim …

Brt u servisima se resavaju i Hardwerski i Softwerski problemi.
Da bi se kvar ustanovio ti moras da izvrsis testiranja .
Ovo sto ja vidim na snimku je moglo da prouzrokuje 100 stvari.Tako da odnesi im u servis da ti to fixaju.

Do monitora :slight_smile: Idi u servis :smiley:

zazabam izvini ali ja ti NeVerujem UOPSTE!
ako nemozes da upalis komp ajde na forum si preko fona ali videla sam te na serbu juce! ajde to objasni ako nemozes upalit komp kako si igro MC!?

Jednostavno imam 2 komp na koji je moj brt…
Pa tamo nmg instalirati kojekakve stvari, itd…
Na ovaj komp imam vazne podatke,…i neke programe…/slike/uspomene itd…

onda oke

Moze help stonegg me na skypvp scamao kad sam mu dao encke a on je meni trebao da da p4 armor dajte mu ban zasliuzuje

[left][/left][quote=“Stefan Jovanovic” post=80710]Moze help stonegg me na skypvp scamao kad sam mu dao encke a on je meni trebao da da p4 armor dajte mu ban zaisliuzuje[/quote] Ovo nije tema za prijavu, scammovanje je dozvoljeno.

Stefan Jovanovic, da li si svestan koju sliku si ti nama upravo poslao ?
Pretio si igracu da ce dobiti ip ban, da li si upoznat sa pravilima Serb-Craft-a ?
Gledano iz mog ugla, ovde ti zasluzujes ban, a ne on.

Stefan Jovanovic, Vredjao si ga, pretio mu IP Banom, skam je dozvoljen, i kao slag na tortu ne prijavljuje se ovde vec napravis novu temu.