Pomoc

Imam kompjuter jedan win xp i sve je lepo radilo upali se,ucita bio , onda one crtice na win xp idu , stignu do kraja i treba se pojavi dugme resolve now i to se pritisne i udje onda ali kada se ucitaju crtice win xp posle toga ne daje sliku (sve je crno) i nem dugmeta resolve now i pocinje da se restartuje i tako stalno xD
Zna neko moguce resenje ?

Hmm, ajde probaj da snimis telefonom ceo proces, nisam te bas razumeo.

Ok

Zeznuo si neko dugmence na monitoru u desnom cosku.Vidi koje je pa izmedju dok tugmenceta gurni cackalicu ili nesto sto mi dugmence moglo da drzi da ne ispadne.Nisam te i ja razumeo ali mozda je to,nista te ne kosta da probas…

Ali dugmence je na dodir xD ako si mislio da imam praistorijiski debeo monitor

E pisaj ga sad mare kako da prisustvujem sastanku kad nesam kuci jbg ako mozes jedan dan drugi npr mozda sutra da dosjes na ts da se uspricamo …

Ma da bitno je da ti imas na dodir monitor tutubane

Lol

Sutra saljem video…

Zazabam, kada palis i moras kliknes “Resolve now”, da li ti pise “You may be a victime of software counterfeiting” ?
Moguce je da si instalirao “Genuine” Windows XP, pa ti sam Windows ne dozvoljava da nastavis, jer nisi kupio Windows XP.
Preporucujem ti da probas da udjes u safe mode, ako mozes da udjes u Safe mode, odgovori ponovo da ti napisem sta da uradis.
Takodje probaj da upalis kompijuter bez interneta, tj. da iskljucis internet i da probas.
Ali ja ti preporucujem da oboris sistem i da instalrias windows 7.
Ali verovatno je do toga sto nisi kupio Windows Xp, a on se vise ne proizvodi i ne radi se na njemu. Tacnije, prestali su da se bave supportom za Windows XP, tako da je pod velikim rizikom Windows XP, lepo predji na sedmicu i gg :smiley:

Ma zazabam imam najbolje resenje koje meni uvek uspe…
uzmi komp i razvali njim zid
dap…bolje nemoj ja da pricam…
probaj da resetujes komp skroz znas ono u komp…ili da sacekas par dana pa ce radit tako ja imam non stop pa tako resavam

Mala je razlika izmedju Win7 i WinXP .
Disable Aero i imaces performanse kao na XP.
Inace potrazi preko fona na netu negde key za win xp ako nas oces XP.Mada dosta softera vise ne podrzava XP.

Ne znam stvarno ja sam ti pomogao na ts3 koliko sam mogao i koliko sam znao.

Felix posle toga resolve now pojavise jos ness nzm kako je i pritisnes to i udjed onda na desktop itd…
U safe mod sam probao u uci i ness nije htelo…probacu oprt sutra,
Imam 2 gb rama, i 2,1ghz nzm da li da probam win 7…32 bit
Proba u felix bez i terneta pa sutra saljem…izvestaj
AndrejLand Kome si pomogao xD ?

I takodje na desktopu je pisalo Genius…felix to sto si ti reko
Radilo je normalno sve do pre 2 meseca xD

zazabam zvekni komp o zid i nema vise muka :3

Citam ovo sad i sve u fullu, ali nisam sad za to da pricam o procesoru i radu kompa. Tacnije nisam u stanju, javljam se kad ustanem.
Sweet dreams child o’mine.

Salji izvestaj kad probas safe mode i bez neta.

Probao sam u safe modu i sa i bez interneta ucita se oni drajveri kad se pritisne safe mod i posle se restarta i opet crn ekran…
Snimio sam ceo proces paljenja komps na normalan nacin

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

zazabam kazes nemos upalit komp?