Pomoc neko mi stalno grifa kucu

:frowning: Ljudi pomozite neko me stalno mi neko unistava kucu vec 15 put nemogu vise stalno ispitujem ko je niko nista pomozite mi molim vas :frowning: :frowning:

Byach, grifanje je dozvoljeno, ako hoces mogu ti napraviti jednu daleko :wink:
Jedino moras da udjes u CCCP

Server je survival - prezivljavanje … grifanje je dozvoljeno.
Mozes jedino da napravis fakciju i da claim-ujes zemlju.

Pa u pm dal je ok da ja uzmem claim teritoriju i neko mi je drugi uzima nije zato sta vise svi obj mi kako vise da igram uzmem skupim drugove koji ce igrati samnom dodje neki peti sa servera i uzima mi teritoriju sta ja treba vise da radim obj mi mislim kako mi je krenulo prestacu igrati tako je mozda naj bolje.

Slusaj, pusticu te u CCCP, niko nece moci da ti grifuje kad klejmujemo!

Aman ljudi jel vi nekontate sta ja vama pricam ja claim teritoriju i neka budala (da se izvinim na izrazaju) dodje i claimuje moju teritoriju pa pucam od muke imam ja svoj f i znam sve ali glupo mi vise sta sam ja dezurna budala koju ce svi zajebavati sta da radim lepo recite mislim ja neznam ja pokusavam lepo da igram i drugi claimuju moju teritoriju nije ok

Ili kao sto vec kaze Aljoksa udji u CCCP jer je veoma jaka fakcija nece moci da ti claim-uju ili idi bas bas daleko od spawna i napravi kucu de najmanje ocekujes da ce je neko pronaci.

Pa brate ocu da imam svoj f i da igram sa mojim drugovima ako nemogu tako vi recite da li ima nacin ako ne jbg sta videcu da li jos neke stvari mogu i kraj jbg ipak fala vam sto ste gledali temu i malo mi obj neke stvari

Pa eto jedino mozes onda da odes veoma daleko gde mislis da te nece naci i napravis kucu duboko u zemlji i kaze tim drugovima sa kojima igras da nikog ne tp i sve ce biti ok. :slight_smile:

Grifanje je dozvoljeno, tako da ti predlazem da odes sto dalje od spawna!