POMOC NA SURVIVALU!!!!!

minao sam sa drugom i prosli smo kroz teleporter i zaglavili se u factionu starke nemozemo nis pisati ni nista zato sto su zagradili
da nemoze niko proci tako da nemogu nis uraditi ni ja ni moj drug moze li nas neki admin izbaviti??? tpati nas na spawn ili nes pls ljudi i mog druga ime mu je ognjen2004 plss pomozite!

oslobodili smo se tako da netreba nis

Nemojte ulaziti u svaku “Vupu”. :stuck_out_tongue:

nije to bila rupa nego portal al nmvz vazno je da smo izasli

[quote=“Dexi” post=43440]minao sam sa drugom i prosli smo kroz teleporter i zaglavili se u factionu starke nemozemo nis pisati ni nista zato sto su zagradili
da nemoze niko proci tako da nemogu nis uraditi ni ja ni moj drug moze li nas neki admin izbaviti??? tpati nas na spawn ili nes pls ljudi i mog druga ime mu je ognjen2004 plss pomozite![/quote]
Tako sam se i ja zaglavio na daniejelov rodj :wink: pa me klarax izbavila jer sam kod nje dospeo :stuck_out_tongue:

[quote=“Contador” post=46552][quote=“Dexi” post=43440]minao sam sa drugom i prosli smo kroz teleporter i zaglavili se u factionu starke nemozemo nis pisati ni nista zato sto su zagradili
da nemoze niko proci tako da nemogu nis uraditi ni ja ni moj drug moze li nas neki admin izbaviti??? tpati nas na spawn ili nes pls ljudi i mog druga ime mu je ognjen2004 plss pomozite![/quote]
Tako sam se i ja zaglavio na daniejelov rodj :wink: pa me klarax izbavila jer sam kod nje dospeo :stuck_out_tongue:[/quote]
Haha, kad’ upadaš u svaku vupu. :stuck_out_tongue:

hahaahah xD Danijele kako to zvuči kad pročitam naglas xD

haha vazno da smo se izvukli i setovali home tu to je jedino bitno