Polako propada srw!!

Pozdrav! moj nick je babs18 kao sto i vi sami znate kako moderatori postupaju prema igracima (Grubo).Da to nemogu opisati nije ni bitno 1.8 nije 1.8 neko je pola 1.12 1.8 posto (Manica12) prosto mrzi da postavalja verzije kao graca nema te 300 400 na dan kitpvp mapa da se vrati stara mapa modovi bilo koji da se desava nesto vas nema prosto odem na ts niko ne dolazi 30 40 minuta dal ste realni.Ja da sam moderator bilo bi sve kako trebe takodje igraci SERB-CRAFTA bi morali da postuju svako pravilo kako bi igrali na serveru.Ovako kako rade danasnji moderatori su me totalno razocarali sa svojim ponasanjem i (izdrkavanjem) kada moram tako reci da ja nmg verovati kakav je pre bio server a kakav je sada hvala…

slazem se babse brate kapiram te moderatori moraju lepse da se ponasaju i kad izadje 1.13 verzija morate da je ubacite da vam ne bi propao server!!!

Sve se slazem

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

malo im se uvlacis u supak i smaras abcd temama, a sad tu radis suprotno? lol

malo im se uvlacis u supak i smaras abcd temama, a sad tu radis suprotno? lol[/quote]Resio si ga ironijom xD
Istina…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Bice bolje

Ti moderator?Wiked, mozda bi dobio.Ali ti mod i server ce tek onda jos vise propasti…Juce u msg si mi pretio,vredjao itd i da ces me posvadjati s wikedom.Jadno

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Ko Martine

[quote=“XoNesTV” post=171152]Ko Martine[/quote]Ovaj babs

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

ti

Da,ppazi ja sam rekao
Dal lik ima 10 godina
Dobro ajde 11
i dobio ban 5 dana za otkrivanje licnih…

To treba lopatom o glavu da ti ja kazem…
Inam polovne
-Gvozdenu (na deponije je naso)
-Metalnu (rucno napravljena)
I nove lopate:
-Drvena (Uzo iseko drvo jer su psi pisali po njemu pa sam lopatu napravio,lepo mirise)

Nova je 200e
Polivne su 80e

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Ja sam reko “klempavi” i dobio 1h mute za vredjanje :confused:

._.

Ma postao ocajan server jedini igrac sa kojim mogu otvoreno pricati je _karkusovv

Server je propao odavdno,prvo dopusteno na serveru preko baga da se upada u tudji F znaci to je dopusteno,neko po 2-3 mjeseca gradi sve i neko dode i sve ti uzme,ocajan server.

To je sustina Factions servera, ako ti to smeta idi na vanilu :slight_smile:

1.13 verovatno nece biti jel ko zna kad ce izaci ta verzija i plugini za tu verziju.

Upravo si predstavio sebe kao moderatora… Donekle istine,ali ipak ne dovoljno.

Kazu svi koji dobiju moda to zasluzuju…pa ja se ne slazem sa time…

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока