Pohvala za SERVER

Sve ste lepo sredili posle GR-a jeste da vam je trebalo duze vremena i lag da sredite i sve ostalo samo jedan je ostao problem to je komanda /unlimited koja je dosta glupa bolja je /more jer sa unlimited mozes da uzmes sta god pozelis bilo koji item … bolje da mogu da umnoze jabuke itd nego da mogu da vade armore itd a pritom da nista ne moraju da skupe za njix… [resenje je da se ubaci /more ali bez more na armore enchatnovane stvari potione…]I molim vas da sada javno kazem da se povodom nekog baga,laga ,loseg misljenja o nekom igracu ne obracate meni jer imate[Vlasnike i Moderatore]za te stvari da me vise ne pitate kad ce rankovi itd… kao sto sam imao slucaja da vidim i cujem posto vise nisam OFF-Topic moderator sad sam Premium[I to obican !!]…I ovako i onako sam banovan sam sa survivala :frowning: tako da valjda cemo se videti za par [dana-nedelja]Do tad samo preko foruma ili fba me mozete pitati :slight_smile: jer uvek cu vam pomoci ako vam nesto nije jasno samo pitajte :slight_smile: Zelio bi da pohvalim Baticin rad na serveru jer lepo ga je uradio i njihovog creatora spawna Axxon-a sto je igracim pruzio zadovoljstvo ovog velikog i velicanstvenog spawn-a,da zahvalim manicu sto hosta server i daje sve potrebno za odrzavanje servera[Nadam se da ce ti uplacivati rankove ] Tako da toliko od mene vise ce biti kad dobijem unban :slight_smile: i da vise napunimo ovaj forum mrtav je… I sada trenutno jurim da se sazna posto neki kazu da jurim Moderator- ili nesto drugo evo povodom cu vam reci da ja jurim da imam 500 postova :slight_smile: I da budem igrac sa najvise postova na forumu… :P[Naravno davacu ideje za servere govoriti bagove itd…]Samo 1 stvar zelim da znam zasto server ima samo 25 slotova i zasto je visi od 600 mesta [nekad je bio cak 123 bolji i od KGB-a !]I gde su obecanih 35 slotova kojih ste obecali za GR… Ovako sve je lepo na serveru samo da ne dodje do deljenja itema i svih ostalih stvari…[Da ne bude kao na prosloj mapi]I sta drugo da kazem nastavite da igrate na SERB-CRAFTU I posecujte forum i fb stranu…I igrajte Harlem Shake :slight_smile: