Po cemo cete pamtiti proslu sezonu?

Po cemu cete vi pamtiti proslu sezonu?,ja definitivno po ovim slikama sto vidite haha xd.Stavite sliku necega cega cete se vi secati
Ja cu stek ipo encki factionsu i skypvp s6
I oko 50 ceggova na factons podserveru
:slight_smile:

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Ii naravno koristio si kliker hahahahahaha, imas F2 stisnes i ono se slika

Exposed

Kada je citav server koristio
I ja sam pred kraj sezone zadnjih mesec dana stavio clicker na 13cpsa bmk
A ti mastergames mrs sa teme ezaro

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

Angele po tvom nezaboravnom skinu cu pamtiti proslu sezonu ! <3

po najvecim budalama na serveru saim se

I pamtit cu proslu sezonu po Marexu :smiley: !

Pamticu po tome kada su me 3x za redom u 2 dana SS-ali moderatori jer su mislili da imam Xray.I kada je jedan od moderatora rekao nemoguce da imas toliko dmd.

[quote=“stefan3112” post=181789]Pamticu po tome kada su me 3x za redom u 2 dana SS-ali moderatori jer su mislili da imam Xray.I kada je jedan od moderatora rekao nemoguce da imas toliko dmd.[/quote]Haha xd ti i realhybrid ste imali najvise prosle sezone

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

[quote=“stipexDD” post=181783]Angele po tvom nezaboravnom skinu cu pamtiti proslu sezonu ! <3[/quote]Kojem xd? Prosle sezone sam promenio preko 10skinova

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk

I po tome sto mi je jaimy uzeo prem i sas imam Alex skin

Holy nugget :smiley:

Svadja na ts3 izmedju Leasvica i wiked7778 kada je wiked zajebavao sve vreme Lesavica da pakuje sline…Nezaboravno je to! xD

Destroyed

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Pamtit cu po tome sto sam dobio 2 mac bana doduse 1 je trajao 5 min a drugi mesec dana

Po tome sto nas je rejdao moderator :wink:

HAHAHHAHAH ne blamiraj se :slight_smile:
ReBoRn i Jugoslavija su vas raidali nikakav mod… I verovatno si mislio na CROspana ali on od kad je postao mod nije usao na server izasao je iz fakcije bas da ne bi pisali takve stvari ali evo i dalje pisete… Fmodovi nemaju ni jedna komandu nemaju gm ni v ni tp mogu da kaznjavaju igrace samim tim nije te mogao raidat… prosle sezone si imao srece sto nisam igrao od pocetka zato pazi se ove sezone mislim da ni sad necete biti ni na f top :wink: i ne pocinji vise ovu temu vec se dosta pricalo o tome
Lepi pozdrav
Babke

Babke lagano je kad svi reyate :smiley: Svako od vas da speca moderator sve ce popji ban ali naravno CroSpano ce sredi unban :smiley: <3

Da ne bi doslo do dalje rasprave, tema ce biti zakljucana. A ako neko koristi XRay bice kaznjen, ne morate vi da brinete za to.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk