Pitanje.

Evo ovako:
Posto imam nekog iskustva veceg u pravljenju pluginova zanima me dali ste zainteresovani da ja napravim jedan plugin koji nebi dozvoljavao igracima sa hacked client/om da udju na server npr.neko ima rubix i kad oce da udje na server plugin ga diskonektuje i pise npr.diskonektovani ste od strane plugina razlog:igracima sa hacked clientom ne dozvoljavama da se konektuju na server.Molimo vas izbacite vas hacked client.To bi pisalo nekoliko puta kda bi neko pokusao sa hacked clientom posle,lupam 5 puta bi dobio ban na 1/2/3h to vi odlucite.
Mislim da bi vam nesto ovakvo dosta sluzilo a ja sam voljan da pomognem serveru na bilo kakav nacin.Ovo cu uradim povodom moje 14.donacije i sve moje donacije sad ukupno iznose 21.300 din :slight_smile: nije da se hvalim i ulizujem manicu i batici nego samo kazem.

Ja mislim da to nije moguce, bas zbog toga sto server ne moze da detektuje sadrzinu .jar fajla…

Kad imaš slobodno vreme napravi, pa da vidimo da li će to uopšte da radi, takođe možeš izbaciti plugin na dev.bukkit.org pa da vidimo sta ce drugi da kazu, pa ko zna mozda postanes plugin developer :smiley:

P.S. Nikada nisam probao da radim plugine (kodiram od 0) tako da neću da se mešam u to kako će plugin biti napravljen

Ako igrac ima forge i modove, onda moderi mogu lako da naprave bypass za taj plugin…
Nije da sam na strani citera, samo kazem :slight_smile: Meni se plugin cini beskorisnim jer onda mogu samo vanilla jarovi da rade… Cak i modovi koji ne rade na serveru, to jest oni koji ubacuju nove iteme i blokove, bi bili zabranjeni iako ne rade nista…

George, rado bih ti pomogao da znam Javu, ali ja ucim C++ :frowning:

Batice cu izbacim pa vi uzmite ako vam se svidja.I sta kad imam slobodno vreme raspust je,a necu verovatnou gimnaziju i preko zime :smiley:
Bice gotovo za koji dan

Dobro, nadam se da ce biti dobro to sto ces napraviti… I ja radim samo C# ali jos uvek ne sve u njemu… Java nije teska samo je drugacija sintaksa od C# ali treba vreme da se i ona nauci…