Pitanje

Da li moderator sme da koristi uslugu da mzoe da se tp bez mog odobravanja , u zle svrhe npr da bi njegovi igraci rusili neki f koji je daleko daleko ?
Jer ako to sme da radi onda ne znam koja je svrha nas da igramo na ovom serveru.

Nemoze bez tvog odobravanja, ali kad pregleda srw onda moze, ali u zle svrhe nesme tako da nemas brige ako budu izabrali nekog zrelijeg Mod-a :wink: !

Ne,ali sada je Delija_1998 Moderator tako da nebrini :wink:

RAKIJA I I DISKOTEKA !!!
Nesme to da radi Moderator ili admin…

Admini I Moderatori Nesmeju to raditi u zle svrhe … smeju se tp ako ti odobris ili ako kontrolise srw :slight_smile:

TACNO NESMEJU SAMO STO JE MENI KREATOR GHOSTEZZ SAM DOSAO BEZ /tpa I ZAJEDNO SA OSTALIM IZ HORDA SRUSIO MOJ F HOME PA BRATE!
:frowning: A SAD HOCU DA MU SE ODUZIM :evil:

Moderator ne sme da se tp do tebe da ti rusi f home i tako al ako oce da vidi dal imas neke zabranjene stvari u chestovima ili neke armore stackovane sme da se tp i da te ban a da ti ni ne znas zasto si ga dobio.Nadam se da ako manic i batica budu birali moda da izaberu naj aktivnijeg i tako skim su uvek u kontaktu a ne kao ender i danilo da im da moda i posle 2 dana bum nema mape

Auuu jbt jedan ponovoio jedno, a ostali svi za njim samo na drugu foru xDDD

Ja se dobrovoljno javljam za moderatora ! :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Me too :smiley: Koliko ja znam, postoji komanda /tpo i /tpohere za koju ne treba odobravanje!