Pitanje za ownere..

Posto se razumem u tehnologiju vec 7 godina, vezbanjem sam postigao neverovatne rezultate! Sam sam napravio 4 sajta, 6 cs servera, 2 minecraft servera, 1 call of duty server…

Ja bih zeleo da na vasem serveru budem i ja jedan od moderatora koji ce biti najaktivniji!

Skoro svako jutro, oko pola 8, ustajem da bih pomagao pocetnicima!!

Iteme ubijenih igraca ulazem da bih dao pocetnicima!

Ja bih, tj. meni je san da i ja postanem neki ‘‘veci’’ clan serb-craft zajednice zato sto mi je to omiljena!

Ako nemate poverenja u mene, ja vam se kunem da nisam kao Ender11 i Danilo_00, oni su imali 10 dana Moderatore i izgubili su ih! (Danilo je vise…)

Ako mi ne verujete, kopirajte ceo server folder, ili samo folder sa world-om!

Imam iskustva u tehnologiju, znam da vam ovo zvuci smesno, ali jednom sam cak i sanjao da sam pomagao Jovanu oko pravljenja nekih budzevina na serveru, pa da je sve to uspelo i da sam postao clan serb-craft … Nadam se da ce mi se taj san jednom ispuniti!

To zavisi od misljenja ownera... Unapred Zahvalan, Marko!

I da, ako je misljenje ownera doslo do kaznjavanja, slobodno sam spreman za svako misljenje ownera!

Samo jedno trazim od ove teme, da mi je ne obrisete kao prethodnu! Mnogo vremena i truda sam ulozio da bih smislio text! Hvala :slight_smile:

1.Dobar text, ali stvarno ne salim se :slight_smile:
2.Ne verujem da ce ti ga dati :frowning:

Jbg :frowning:

Andrej sory za sve :frowning:

sve je to lepo i razumes se , ali batica je rekao zato ne verujem da ce ti dati :frowning:
tako da , jbg…

Znam… neka dodje da me gleda uverice se 1000 posto… msm ovo je sansa za dobrog mod necu se hvalim…

Ali dajte mi podrsku makar znali za posledice

Ide lock ovoj temi pogledajte sta sam napisao u obavestenjima NEMA TRAZENJA MODERATORA ! To Vlasnici biraju sami ako misle da im treba Moderator zato molim te zadnja opomena sledeci put ban na 3 dana !