Pitanje oko pinga..

Jel moze neko da mi kaze kako da smanjim ping u MC, osim bez regedite itd?Jel ping mi konstantno danas 900-5800
Ukoliko zna neko nek napise dobice neku nagradu (ako radi)

To ti je do internet operatera. Promeni operatera a ako ti se ne menja jbg, proveri koliko ljudi ti je povezano na net

Proveri kablove i koliko ti je povezano na net resetuj ruter i komp
mn to pomogne

samirse to svaki dan radim…

Ugasi Wifi, stopiraj windows update ukoliko se updatea dok igras. Ugasi steam , skype, origin sta vec imas. Ako slusas muziku na YT , izgasi to ili stavi kvalitet na 144p pa slusaj haha

Wifi je ugasen na telefonu uvek haha.Sve iskljucavam, a za muzikicu imam oko 40 pesme skinute roknem ih u jedno i igram haha

Na telekom si na internet?

da

Javi im se i prasaj zosto e slab netot, ili pak ako kocit do tolku odi na one ko mene ili telekabel

Ne se javevet…

idi im u telekabel napraj masakar

[quote=“Takachav_EuGod” post=164493]idi im u telekabel napraj masakar[/quote]Telekom*

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

Moguće da postoji zakušenje mreže pa imaš toliki ping, uglavnom ako igraš preko WIFI prebaci se na kabal.
Proveri šta ti najviše vuče net pa isključi to.
P.S. Moguće da je i slab ping prema OVH datacentru, nekad Telekom zeza jer ne rutira direktno.

Javio sam se na operatora.Reko mi da nisam jedini, kome se desava to.U nekim delova gde ja zivim ima neki defekat pa je net slab.A moguce je da je i od vetra koji je juce, proso i 100 km/h gde ja zivim.Hvala svima koji su mi pomogli.Mozete da stavite Katanac na temu.

Evo ti katanac od brata.

[quote=“JannixD” post=164631]Evo ti katanac od brata.[/quote]Ok brat

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

pa kad zivis u vuko’ebini prodje malo jači vetar ostanes bez svega hahaahahah

pa kad zivis u vuko’ebini prodje malo jači vetar ostanes bez svega hahaahahah[/quote]Koji ti k sta oces sad?

Sent from my T1 Plus using Tapatalk

ništa samo kažem hahahhahahahahaha

[quote=“Ilsur_102” post=164636]ništa samo kažem hahahhahahahahaha[/quote]Smej se ke te kapime ut eden

Sent from my T1 Plus using Tapatalk