Par stvari koje bi možda učinile SkyBlock boljim serverom

Pozdrav igrači Serb Craft servera! Pitali igrače SkyBlocka…a oni su odgovorili.

[strike](bože sačuvaj me kakav uvod)[/strike]

Oko teme pomogao:twichay

Možda će se neki igrači sloziti sa ovim…mozda ne, ali siguran sam da većina sb igrača bar nešto sa ove liste podržava i želi.

1.Kažnjavati zamke i prevare.

2.Ukloniti arenu ili je otvoriti samo kad je koth ili pvp event u toku jer se skyblock pretvara u skypvp radi odredjenih igrača.

(U poslednje vreme je chat pun:Ez,aj ako smeš arena,ko sme u arenu,…)

[center]
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/8400/l.png[/center]

3.Povećati limit na pećnice i smanjiti njihovu vrednost

4.Vote crate

5.Vote keyevi

(/Vote sistem)

6.1min fly na sb serveru po glasu

(/Vote sistem)

[center]7.Smanjiti neke cene u /shop
(Legendary key,horse egg,…)[/center]

8.Common Crate

(Crate sa osnovnim stvarima za početak:Wood,stone,novac,…)

9.Free common crate key svakom početniku

10.Smanjiti cenu Mystery Head Crate keya

Ne zakljucavati ovu temu još! Želim čuti i mišljenja ostalih igrača

1. da
  2. otvoriti kao koth
  3. ne igram skyblock tkd. nez
    4 ne
    5 ne
    6 ne
    7 3. odgovor
  4. mozda
    9 da
    10 3.
    11 da

Slazem se

[quote=“pika_boss” post=190606]odgovorili.[/b][/u][/center]

1.Kažnjavati zamke i prevare.

2.Ukloniti arenu ili je otvoriti samo kad je koth ili pvp event u toku jer se skyblock pretvara u skypvp radi odredjenih igrača.

(U poslednje vreme je chat pun:Ez,aj ako smeš arena,ko sme u arenu,…)

3.Povećati limit na pećnice i smanjiti njihovu vrednost

4.Vote crate

5.Vote keyevi

(/Vote sistem)

6.1min fly na sb serveru po glasu

(/Vote sistem)

[center]7.Smanjiti neke cene u /shop
(Legendary key,horse egg,…)[/center]

8.Common Crate

(Crate sa osnovnim stvarima za početak:Wood,stone,novac,…)

9.Free common crate key svakom početniku

10.Smanjiti cenu Mystery Head Crate keya

11.Aukcije

Za fly se ne slazem, nije fora, cak ni jutjuberi ja mislim vise nemaju fly.
Za vote se slazem al nece ubaciti, znas i sam sto. :dry:
Za arenu se slazem.
Za shop se takodje slazem.
Crate sam vec predlozio za rankove samo, jos pre globala.

Nece ubaciti vote sistem…
Kamo srece

[quote=“Mineking555” post=190636]Nece ubaciti vote sistem…
Kamo srece[/quote]
Idi igraj tetris malouman si za ovo.

[quote=“Shape_OF_You” post=190639][quote=“Mineking555” post=190636]Nece ubaciti vote sistem…
Kamo srece[/quote]
Idi igraj tetris malouman si za ovo.[/quote]
Lik je u pravu po meni :dry:

Neslazem se

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

1: Ne
2: Samo za koth
3: Da , definitivno
4: Ne
5: Da
6: Da
7: Definitivno
8: Da
9: Da , ja isu u osnovnom chestu
10: Da
11: Definitivno ne jer se onda pretvara u factions :stuck_out_tongue:

shape_of_you na bracedati kje i igram jas malce izguben eden

Da, bilo bi fora da ima ovo sve sem aukcija… :slight_smile:

kad bi se vratio vote sistem :frowning:

Pika retarde maloumni loji ce kurac fly na sky block servery ubacili su pvp jebali mu mamu sad jos i fly presto sam da igram na kancerskom serveru fino odes na premium laga nema spaenera na is stavis kolko ti kurac hoce i udri brate a ne manic i batica od ovog je lag da puknem limit od ovog isto laga aj udarimo limit aj smanjimo spawn mobova u nether laga paf gasta cekas po 5 sati ma genijalno bravo brabo za 1000+ igraca ste spali na ovo jebali bi se za pare …

wow…kakav odgovor od lika kog sam postovao :smiley:
Ovo su I predlozi DRUGIH igraca! Vecina su pitali vec za fly pa sam dodao i to.

Ćao! :lol:

Prvenstveno da se zahvalimo što ste došli u većem broju kako bi predstavili svoje mišljenje o trenutnoj igri na SkyBlocku bilo ovde na forumu ili u igri koji su mi se lično javljali preko privatnih poruka.
Čisto da odmah kažem da odgovori baš i nisu pozitivni na veći broj predloga, ali to je takođe sa razlogom. Kako ste vi po listi, tako ću i ja, redom.

1. Kažnjavati zamke i prevare.
[spoiler]Istina. Bilo bi lepo kada bi ne samo server, već i svet bio tako čist da nema prevara i zamki, ali na žalost to nije moguće.

Uzmimo za primer da je tebe neko uhvatio u zamku i ti si zbog toga poginuo i izgubio sve iz inventara. To se toliko brzo odigralo da nisi stigao da snimiš, a ni u hvatiš SS kako bi to dokazao, a mi tek ne možemo dokazati preko naših izvora da li je on tebe prilikom tpanja namerno trap ili si ti sam upao negde ili pak skočio. Žao nam je, ali način hvatanja takvih ljudi nije efikasan, a nama nije u cilju da se obučavamo za detektiva. Savetujemo vam da budete oprezniji, jer druga solucija se još uvek nije pojavila.[/spoiler]

2. Ukloniti arenu ili je otvoriti samo kad je koth ili pvp event u toku jer se skyblock pretvara u skypvp radi odredjenih igrača.
[spoiler]Ako je razlog privremenog uklanjanja arene do uključivanja koth-a isključivo provokacija na četu, predlog se ne usvaja. Moramo prokomentarisati i sliku priloženu uz ovaj predlog. Igrač koji piše to je svakodnevni spamer i uglavnom dnevno dobija po 2-3 mute-a za isto. A sad i ona rečenica koja je poznata celom serveru: “Pa imaš ignore.”, a spamere kao te možete uvek prijaviti na forum. U suprotnom, ako igrač koji vas provocira je ignorisan preko komande, a vi ne želite da idete u PvP arenu, ne vidim šta vas drugo može naterati da to i uradite." [/spoiler]

3. Povećati limit na pećnice i smanjiti njihovu vrednost
[spoiler]Trenutno se razmatra i gleda koja bi to količina zadovoljila igru, a najverovatnije će i biti menjano. (Napokon nešto i pozitivno :stuck_out_tongue: ?) [/spoiler]

4. ;5. ;6. Vote sitem
[spoiler]Da ne bi neko posle rekao kako je ovo samo moje mišljenje, povodom predloga je takođe sumirano i mišljenje par ostalih članova tima.
Nije moguće uvesti ponovo, a po odgovoru i neće biti. Obrazloženo je sa više razloga zašto NE, te padom ideje za vote sistem, otpadaju i predlozi sa rednim brojevima: 4 ; 5 i 6.[/spoiler]

7. Smanjiti neke cene u /shop
[spoiler]Predlog morate detaljno opisati, naravno dati i razlog što vi mislite da vam je to potrebno. Predlog nije pravi, ako ga navedeš u jednoj rečenici, a ne objasniš zašto misliš da tako treba i koliko. Smanjiti neke cene u /shop je širok pojam. U poslednje vreme se zanimam sa tim shop-om i pravimo dosta izmena u njemu. Želeo bih da mi navedete konkretno šta smatrate da je preskupo i da mu je potrebno sniženje, jer ja mogu reći da sniženje nije potrebno svim ponudama. Na žalost, legendary crate sigurno neće biti na sniženju neko vreme, jer ima stvarno dobrih stvari u njemu za dobiti, a mogu ti reći da je prvobitna ideja za njegovu cenu bila 100+ SC poena! Za horse egg bih želeo pojašnjenje što.[/spoiler]

8. ;9. Common crate
[spoiler]U pitanju je server SkyBlock. Verujem da svi znate poentu, a ko i ne zna, razumeće.
Krenuti sa što manje, stići do što više!
Nije poenta dati prednost, a posebno ne na početku, jer sa par blokova više na početku, server bi se zvao SkyBlockS. :wink: Stari igrači će razumeti, jer ne i svako ima živce da igra ovaj podserver, možda baš iz toga razloga, jer ih mrzi da kopaju i sade drveće, prave biznis i zarađuju novac? Pa baš to ga i čini posebnim. Svakako… Početak igre na SkyBlock serverima je uvek prepoznatljiv, par blokova grass-a, stone-a, drvo, chest i životinja. Od jednog drveta, njegovom sečom dobiješ sadnice (+ 2/3 nova drveta). Korišćenjem lave i vode napraviš cobblestone generator (+ X ploča na kojima sve posle i praviš), 1 sugar cane (+2/3 nova koja ponovo sadiš), … I uveravamo vas da nikome nećemo oduzeti to zadovoljstvo i izmeniti ustaljeni početak igre.[/spoiler]

10. Smanjiti cenu Mystery Head Crate keya.
[spoiler]Razmatra se, ali svakako ćemo vam predstaviti više načina za dobijanje istih, kao što sada postoji šansa da se dobiju x2 ta ključa u Supreme Crate.[/spoiler]

Tema će ostati otključana, jer je uvek lepo čuti mišljenja i naših igrača.

Pozdrav! :silly:

:slight_smile:

[quote=“Shape_OF_You” post=190639][quote=“Mineking555” post=190636]Nece ubaciti vote sistem…
Kamo srece[/quote]
Idi igraj tetris malouman si za ovo.[/quote]
Hvala ti shape :wink:

Ćao! :lol:

Tema je bila otključana sa razlogom kako bismo čuli još po koje mišljenje, ali pošto se niko nije javljao u međuvremenu, zaključaćemo.
Čisto da ažuriramo:

-3. Predlog: Prošireno u odnosu na tada. Bilo je 30 ako se sećam, trenutno je 45.
-7. Predlog: Dosta cena je izmenjeno otkad je predlog objavljen. Bilo da su dodati novi blokovi i ažurirani kitovi ili snižene cene.
-10. Predlog: Nije snižavano zbog lag-a koji proizvode glave u minecraft-u, a popust ćemo povremeno puštati.

Pozdrav! :silly: