Pallascat i shiffey abuse

Vaš nick:PJEA (vise nickova je doprinelo prijavi)
Nick igrača koga prijavljujete:pallascat i shiffey
Razlog:Abuse(davanje sebi instant mine pikova i kopanje u ridnicima)davanje pikova drugim igracima, uzimanje envoy
Dokaz (Slika/Video):serb craft staff abuse - YouTube
Obrazloženje:Ovo je zabranjeno




1 Like

Slazem se da navedeni mod treba biti demotovan.

I ja se slazem demote odm

#ShiffeyZaDemote!!!
Lik vreme provodi na rpu i kopa umesto da radi svoj posao

Stvarno mislite da ce ih demote, iako se ocigledno vidi greska modova bice fazon usmeno opomenuti i to je to.

Vi ste debilizovani ljudi…

  • Zasto postavljas prijavu ukoliko nemas dovoljno dokaza? Kako znas da je sam sebi dao pickaxe ?
    Dok vi lepo igrate i zabavljate se ocekujete da helperi rade 24/7 ko volovi, pa jel oni imaju dusu majku mu?
    Srdacan poz !

ako nemas nista pametno da kazes napusti temu

Lijepo moderatori mogu da otvore njihove logove i da vise da je dao sebi pik sa kojim instant mine. To što ti misliš da je uredu da lik abuse druge likove onda stv ne znam o čemu da pričamo vidiš li ss kako igrač ima pik sa njegovim nickom

Razmisljaj logicki, zasto bi Shiffey dao nekom igracu pik, na slici se vidi njegov nik na pick ali nemas dokaza da mu je on dao preko " Abusa ", verovatnoca da je dobio iz crate-a i dao???

Pozdrav, hteo bih da se nadovezem na temu u vezi moderatora Shiffey.
Shiffey je na kraju prosle sezone imao helpera i to koristio kako bi gledao moj privatni chat sa drugim helperom (/msg), to se videlo u jednoj temi gde se neko takodje zalio na njega i njegov rad. Ne znam samo razlog toga, mozda da proverava svog “kolegu” ? :smile:

Ma de bre to kakvi
Očigledno nisi bio dobar pa te proveravao lol

Ne razumem sto toliko branis Shiffeya kada se jasno vidi da abusa

Ti da si pametna/an znao bi da nema dovoljno dokaza da abusa?
0h-1h je ujutru i ocekujes da Helper 24/7 za vas radi i da vas usluzuje ne.

  • Helper valjda ima prava malo da se i odmori dok vam udovalja igru i srecni budite jer je tu staff neki da kad god zelite pitat nesto odg ce vam brzo stic

slazem se da ove dzukele treba demotovati

6 Likes

Ako nece da gleda prijave i kaznjava igrace, a oce da kopa i ne pomaze serveru, onda ne kapiram zasto je moderator. On ako hoce da igra kao i svi ostali, on moze da postane normalan igrac ponovo i da igra, modovi postoje da bi pazili na server, a ne da budu kao i ostali igraci. Pozdrav i usput kys :albania:

2 Likes

Slazem se! #Demote

Demote za Shiffey

dzabe pisete prijave ovde kad je Batica na forum usao mozda 2018. poslednji put

Evo gde priznaje sta je radio, a argumenti za pick pluto sto mi je dao su mu ,dokazi’’ jer zna da nemam dokaze za to :smiley:

Pozdrav petar000

Za žalbe na članove tima, kao i rad servera molimo da nam se obratite putem imejl adrese:
[email protected]