p0y od KaZLy

Dragi igraci, vlasnici I modovi, zelim vam puno srece u daljem zivotu. Divno je upoznati toliko ljudi I ‘kancera’.
Razlog odlaska je taj da server nece biti isti kao pre. Ciljam na ponasanje pojedinih modova koji nemaju osnovnu kulturu I osecaj za donosenje odluka.
Vecina igraca u F-u Gusari odlazi sa Serba, tako I ja. Necu nikoga vredjati I hvaliti… Znate kakav sam, nikada nisam ni psovao, al’ toliko toga imam da kazem… Tako da odlazim bez svadja, kao I uvek, ipak je ovo samo igrica.

Pozdravlja vas vas KaZLy ~~~

Cao buraz moj dobri </3

Ćao najpošteniji igraču na serveru!
Možda se vidimo nekad, u neka dalja vremena, nadam se. :slight_smile:

Poyy KaZLy. :frowning:
Dođi nekada na server.

Poz brate moj !

Poy brate, svrati nekad. Nikad nisi bio tohican sto je najvaznije, nisi opsovao nikoga.
Kao sto rekoh, udji nekad na ts :slight_smile: <3

CROspano crko da bog da unisti i Gusare i Vesele i Jugu.Tri od cetiri najjace fakcije si unistio…Sad nek ti igra alen i amar smrade bedni

Pozdrav brate, puno srece u nastavku zivota!!

zz

z

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Poz

[quote=“KaZLy” post=227130]Dragi igraci, vlasnici I modovi, zelim vam puno srece u daljem zivotu. Divno je upoznati toliko ljudi I ‘kancera’.
Razlog odlaska je taj da server nece biti isti kao pre. Ciljam na ponasanje pojedinih modova koji nemaju osnovnu kulturu I osecaj za donosenje odluka.
Vecina igraca u F-u Gusari odlazi sa Serba, tako I ja. Necu nikoga vredjati I hvaliti… Znate kakav sam, nikada nisam ni psovao, al’ toliko toga imam da kazem… Tako da odlazim bez svadja, kao I uvek, ipak je ovo samo igrica.

Pozdravlja vas vas KaZLy ~~~[/quote]Gl brudi, jebiga… Nzm vise sta da pricam…

Sent from my TA-1053 using Tapatalk

Poz kazly !

Pozz

Zzz

Poz

Nismo bili dobri al gl dalje

Good bye :(