Owneri Citajte ovo

Cjeli dan na tekkit serveru vec igram i nije bilo problema dok 09mac98 ja cujem on je dobio gamemoda koji grifa na serveru grifao je moj hotel i isto neki allternate12 neki admin na serveru isto griffa tako isto 09mac98 nikad nije aktivan nikad nema ga tu da brani server od takvih sto grifaju ja predlazem da mu se skine GM rank builder na tekkitu i da bude neko aktivniji na serveru kao Ja(ArminImamovic),Tiktak da budemo mi smo naj aktivniji i od allternate12 i od 09mac98 otkad je dobio GM novim igracima naj noviji igraci koji dodu na spawn i malo odu u divljinu on in prati i ubija misli sto je gamemode da mu se nista nesmije tako i allternate12 eto ovo je moj prijedlog kad bude global restart da im se obojici skinu rankovi i da izaberete nove ljude koji su aktivni koji nebi grifali i koji ce pomagati novim igracima Tiktak ovaj igrac tiktak pomaze svakom zivom na serveru pa zasto nebi i ovi mogli eto ovo je moj prijedlog skinite im admine i gm i izaberite neke postene ljude… B) B) B)

Ovako slusaj.Treba da nam das sliku kako ubijajaju to je 1.Ja 09mac98 nisam video da ubija nekog sa GM tako nemoj da lazes,a to da allteranate13 ubija i rusi tako sto uzima iz /gma iteme to je tacno i ja sam se uverio sopstevnom i dobra ti je ideja da se skine admin Allternatu13 ali za 09Mac98 nisi upravu jer ja njega nikad nisam video da ubija niti da rusi nesto sa gm !

Epa slusaj juce su demon i neki carina usli a 09mac je otisao sa servera a taj demon je onaj DareMK koji je gifao spawn i grifao mi je kucu i sve i onaj alexa200 a 09mac je otisao sa servera trebo je ostati da in bana

Pod 1. AlcatrazX nemoj da mi se [CENZURA] tu preko foruma.
Pod 2. Navedeni igraci (Avram, TikTak…) su srusili spawn.
Pod 3. Mapa se restartuje.
Pod 4. Jer lep osecaj kad ti neko srusi nesto za sta si se trudio da napravis?

Allternate nemoj da vredjas Alcatraza :stuck_out_tongue:

Udari mi karmu -1 pls!

Allternate13 ja se ne [CENZURA],Nikada nisam nego ti nisi bistar decko pa to nemozes shvatiti.Necu da te vredjam jer nemam zasto nisam ja ti… :stuck_out_tongue:

ja sam bio u wc :frowning:

Kao 1.Ja nikog ne ubijam u GM.
2.Ja ne pratim igraca sa Spawna pa ih kill.
3.Ako zelis svedoke samo reci…

ti ne ubijas jeli hahah ne nasmijavaj me molim te ima onaj Rasacar dosao lik da igra ti ga ubio i rekao mu sto mi stajes na PUT imam ija 6 svjedoga da si ga ubio i fazon je kad dodu novi igraci na server oni traze pomoc ti da im pomognes ti im odmazes ubijanju i psovanju imam svjedoge i za psovanje i ubijanje i ti si jel da 2000 godiste 13 godina epa to ces svatiti postovanje u 15 godini da se postuje neko i pomaze nekome

Prvo iznesite dokaze i vidu screenshot-ova, videa i laznih svedoka (normalno da ce vasi ortaci da vas brane).

alternate vam je pokazao :smiley:

Prvo iznesite dokaze i vidu screenshot-ova, videa i laznih svedoka (normalno da ce vasi ortaci da vas brane).
Kopira mene.Sta reci vise ! :stuck_out_tongue:

o.O Ne bih rekao.