Ovo nije moguce

ovo nije moguce neko mi se registrovao na nick i pise mi onda username not registered evo i dokaz

Moguce … svi koriste nikove , sa skinom ! :wink: . Zato je najbolje da ti sam smislis nick :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

to je moj nick znam i email i pass sve znam od taj acc znaci da je taj moj :@ a pise da je registrovan i onda username is not registered

Ne, nego vi napaljenici ne mozete da odvojite 20€ i kupite premijum, ili idete normalno na svom osmisljenom nick-u, nego morate da se k**cite i idete na nickovima gde je neko odvojio pare da kupi da ga samo ta osoba koristi! Samim tim, taj nick NIJE TVOJ, vec od onog koji je odvojio pare. Bilo bi lepo da me poslusas i osmislis svoj nick…

P.S. Ja mislim da bi bilo lepo da admini uzmu da posle GR-a na novu verziju (koja ce biti uskoro) urade nesto da svi poznati Youtuber-i i clanovi Mojang tima ne mogu da udju, jer ima likova koji ulaze na server pod nickom CaptainSparklez, Xephos, ThnxCya, Grumm, Dinnerbone, jeb_, cak i Notch! Molim vas da razmislite, jer ti likovi po meni stvarno nisu normalni…

Dobar predlog…Acc vec neko poseduje i igra na njemu… Proverio sam…

Послато са GT-S5670