OVO NIJE GOTOVO!!!

Ne zatvarajte temu… sta ce mi koji kurac dp poeni i creatori boli me uvo sto su se ovi mucili da skupe skillove. Ja kada sam pre gr nabadzio 5500 a od toga sam kupio samo 500 sta je s tim a??? Niko nije mogao da me stigne cak oni koji su kupili po 2500 ili 3000 nisu mogli da me prestignu… Sad sam dao toliko pare na ovu igricu i opet sam niko i nista a pisete na serveru kupite skillove i rank i postanite najpoznatiji na serveru… Necu da sve moje pare odu u jebene dp poene ako nije jasno napravicu jos jednu temu.a moj f najbolji vec nekih 4 meseca vam je govorio buggove kao i ja i najvise je donirao para za ovaj server.
NE zakljucavajte temu opet cu je napraviti jel necu da one silne pare koje sam dao za igricu odu na neka sranja!!!

Iviaster , realno , sta god da ti daju nek su bilo koji poeni ti si sve jedno BACIO pare za igricu kao i ja i kao pola servera , ti mislis da bi manic i batica dali pare za nesto tako na drugom server? ne , nego su ljudi skontali foru i koriste tako ko hoce da kupi i oni za to dobiju pare , znaci uvek ce imati ko ce da kupuje rankove i creatore nece server da propadne jer ovo sto sad imamo je i previse .
znaci niko vas nije ni terao da uplacujete , ni mene niko nije terao , a ovo su uradili s dobrom namerom , poceli su da oldaze igraci bas zbog toga sto mi kupimo 3000 skilla i dodjes na divljinu sa leather armorom i iron sekirom i udaris jednom i ubijes nekoga. I niste prijavljivali bagove vec su neki tvoji igraci to i koristili , a pre , sta se desavalo , nod je bio najjaci sa jednim creatorom , koji nikome nije fix armor niti delio iteme , niko nije uplatio ni jedan jedini skill i sta sad. i onda odjednom svi pocnu da uplacuju skillove i creatore i onda ja trebam da se borim sa hordom koji ima 25 creatora protiv nas 5 igraca od kojih su 3 creatori , i onda je igra postala smor svi ste uplacivali jedini ja nisam , i onda sam i ja uplatio na kraju al mi je onda me je igra jos vise smorila jer nema vise lepo pvp najvisi u mctop 500 skillva na axe a ovi drugi po 200 , 300 i to nije bila neka razlika lagano se igralo i znacili su itemi nesto , a sad neko sa leather cak i bez armora moze poraziti nekog iz jednog udarca sa dmd armorom i gold apple , a najveca greska je bila sto su ubacili /more ot tad svi imaju po 50 steka gold apple i ostalih sranja , znas , meni je igra bila bolja dok me je terorisao zzirpanda13 sa cheatom nego kad dodju 10 ljudi sa skillom od 5000 jer je onda smor boriti se uopste , znaci da se ovako nastavilo server bi propao za 3-4 meseca jer kako je krenulo svaki 2. igraca bi imao creatora a svaki 3. bi uplatio barem 1000 skilla i cemu bi onda to vodilo? samo bi ostali creatori.
znaci brate nista ne kazem tebi ali jednostavno ovo sto su uradili je dobar potez jer vi stalno pricate kako ja nisam igrao prei to , igrao sam i znam kako je pre bilo , bilo je 5 creatora i bio je balans izmedju igraca i retko ko je kome fixao armor , a sad svaki igrac ima fixan armor , 64 gold apple i po 60 steka dmd , ako je tako , sta je ovo? Ovo survival onda nije sigurno , znaci nadam se da ce biti lepse sada jer ako izbace da ne mogu da se kupe skillovi onda ce biti super i lepo skzupljas skill i tako.
A i sve te skillove iviaster znam i kako si skupio ali necu ovako javno , znaci to su svi radili sem ovih igraca slabijih koji su lepo skupljali , ti i sam znas kako si skupio tih 5500 :slight_smile:

@Iviaster iskreno, jedino se ti žališ za sve promene na serveru. Uopšte ti nije u interesu da praviš probleme i meni i Maniću i ostalim igračima. Sada ja trebam da razmišljam kako da ugodim tebi kao pojedincu, dok se svi ostali slažu. Server nije zanimljiv kada te neko ubije iz 2 udarca (oko toga se slažem sa Lukom) zato su i je i doneta ova odluka. Sve bugove koje si ti rekao, pre tebe su iznela 3 igrača i kada nam ti kažeš to kažeš bug je iskoristilo pola servera.

@Luka mi nikog ne prisiljavamo da kupi nešto kod nas. igrači to rade kako bi dobili neke veće mogućnosti. i još nešto to nije nikakva fora za uzimanje para… već samo naplaćivanje znanja :wink:

Luka, objasnio si :slight_smile:

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4

ne wbas d ami ugodis kao pojedincu pola servera se zali nego nemaju forum… OCes da ih pitas sam bune se cak oni koji nisu ni kupili kilove: aki assasin je nabudzio 1300 skilla, ninga je nabudzio 1500 skilla, mgdandme se buni svaki dan kao i andrewph i clavinator77 a takodje i skejter… Sve ste sjebali. Necu dp poene ovo je kradja para kupio sam nesto a dobio sam nesto drugo nemozes da menjas odluku sad kad su svi kupili skillove i bacili pare. Koji ce mi kurac dp poeni skupim 200 za dan kupio sam 4 spawnera i imam jos 400 dp i o cemu pricamo.
Luka znam da bi propao ali da si nam mom mestu i dao skoro 4000 dinara na creatore i skillove bunio bi se i ti znam da bi se bunio!!!
I sta kad meni sad itekne kreator za 5,6 dana ja od onih 4000 ce da mi ostane samo ona govna od poena!!!
Luka oces da kazes da imam neki hack za skillove pogotovo za wodcutting i excavation i mining.

A za buggove koliko sam ti ih rekao. Tacn da su koristili bagove pre nego sto sam ti rekao ali sta da ti nissam rekao , sta onda. Bag bi trjao mesec dana i svi bi imali armore i jabuke i pare i sve!!! Oces da kazes da ti ih nisam trebao reci dobro ako nisam trebao necu vise.

Ne buni se samo xXIVIASTERXx…
Bune se vecina…
Sta ce mi dp poeni ocu skillove ili pare kao i swi ostali!!

Šta ste napeli za te DP poene? Ko je rekao da ćete za 4000 skilla dobiti poene o.O. Moćićete da birate između ponuđenih paketa i ne raspravljete se više. skillove nećete dobiti to je sigurno.

ocu da se raspravljam dao sam pare a neko nema za leba da kupi a ja sam dao pola prosecne plate covewka na igricu…
Ovaj server je bio poseban bas zbog skillova. JEl znas batice zasto vam se smanjio broj igraca. Oces da ti kazem. Sve radite kako vi ocete neki igraci koji se muce da skupe nesto na primer mesec dana vi mu skinete to i uzmete. Uzeo si mi 2 chesta napitka snaga 2 zasto a?
Ako nisi provalio mogu da ih u shopu kupim 1000000000 odma a vi pricate kako vadimo iz gamemode 1…

Još jednom kažem da je baza skillova nestala iz nepoznatih razloga. Da nije nestala možda i ne bi bila ovakva pometnja oko kupljenih skillova!

Pa što onda nisi rekao da je cena napitka veoma niska pa da je povećamo. Još jednom iskorišćavate bugove koliko možete pa tek onda se neko seti da kaže. I cene u shopu nismo mi smislili već plugin koji je napravljen da radi od početka servera a ne od polovine nove mape.

Trudimo se da nađemo kompromis za skillove, ne napinjite samo pravite veći problem i usporavate operaciju!

Alo MORONU IVIASTERU citas li ti malo prava servera , ONI IMAJU PRAVA DA ZADRZE PARE AKO DIDJE DO NEKE GRESKE ILI AKO NESTO ZASERES !!! Zato jebale te pare vise ,cus ljuti se za jebenih 5 000 bice jos para nije kraj sveta pa jebote ti ako se nesto ljutis sada sta ces raditi kad budes imao 30 godina i otvoris firmu i u tu firmu ulozit 50 000 eura , to nisu male pare u odnosu na jebenih 5 000 dinara sto si dao za skikove , idi kod tate pomazi mu pa ce ti dati pare !!! Koda ces ti u zivotu imati samo 5 000 dinara , idi na njivu malo radi pa ces zaraditi , jedan dan rada na njivi 1 000 dinara pa razmisli malo , nije sve u parama shvatite ti jebem vas u mozak retardirani , moj tata pre 2 dana kupio viljuskar i dao 5 000 eura , PA STA , ja sam mogao da kazem tati da mi kupi najjaci gejmerski komp ali nisam , vidis da ce para uvek biti , sta mislis za te pare je neko morao da se pomuci da bi imao a ti kukas za jebenih 5 000 dinara , ja neznam sta je tebi ??? ??? Sta se sad ljutis na Manica i Baticu sto je doslo do neke greske neka ti unesto skilova daju enchant golden applea nekoliko stekova ili tako nesto ili na primer da ti daju nekoliko stekova dija blokova ili tako nesto , daj ne ljuti se vise bice para , isto kao sto se meni desilo kad sam prvi put uplacivao creatora koji je kostao 450 dinara ja uplatio 700 dinara Pa Sta nisam se uopste ljutio na njih , zato se ne ljuti i nepsuj toliko :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Batice I Manicu
Vasa je greska sto ste ubacivali skilove…
To ste I sami rekli…
Al sad kad smo ih svi uplatili ostavite ih…
Da niste ubacivali ne bi bilo ovog problema…
Al sad morate da ih vratite…

aj popadija govnaru. Nisam seljak ko ti da skupljam govna po njivi boli me kurac za tvog viljaskara.
Znate sta &4 BOLI ME UVO KUPIO SAM SKILLOVE!!!
Para imam jos 1000 puta da uplatim ovoliko koliko sam sad ali dobicu nesto sto ja nisam hteo!!!

Alo seljaku !! Da ti imas pare ti nebi sad kukao ko picka po forumu i majmune ja nisam placipicka da placem za jebenih 5 00 i ako nema skilova bas volim hahahhahahahahah a vi noobovi ste mislili da cete biti zauvek najjaci na serveru hahhahahhaha epa zajebali ste se :smiley: HAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

haha Keva mi ima prodavnicu a cale restoran. O cemu pricamo nube udji na server jednom video sam te 2 puta u zivotu jel si se setio da promenis update na mc stoji ti jos 1.2.5, Ti mi seres jebem ti ja tvoje selo bre boli me uvo za viljuskara tema je namenjan skillovima i ne seri vise. Ti uplatio 2 creatora i ti meni seres da nemam pare mogu da kupim celo tvoje selo bre pa se ne hvalim ko ti majmune.