Ovo je možda bilo,ali omiljeni Sport?

Pozdrav drugari, evo jedno pitanje, omiljeni sport i obrazloženje zašto ga volite i od kad? Meni je fudbal, ali od skoro. :soccer::heart:. Volim ga jer zanimljiv i treba dosta truda da se uloži da bi bio dobar u tom sportu.

Kosarka-Jer je zahtevan i mozes dostic mnogo toga,volim zahtevne sportove
Kosarku volim sa svoje 9 godine :wink:

[quote=“Holandjanin_” post=176615]Pozdrav drugari, evo jedno pitanje, omiljeni sport i obrazloženje zašto ga volite i od kad? Meni je fudbal, ali od skoro. :soccer::heart:. Volim ga zato što je jako zanimljiv i igrati ga i gledati i stvara neku vrstu umetnosti za koju treba mnogo vežbe.

Kosarka :smiley:

Fudbal
Zanmljiv
Nikad ne znas sta ce se dogoditi

He just got real… :oops:

Ima ih vise xd
Plivanje-To je dosta dobro da, se trenira i korisno.Trenirao sam 2 godine, i nazalosti sam prestao…To je dosta korisno za svoje telo i za muskule.
-Fudbal-To je sport jer bukvalno ides na sve ili nista. :smiley:

[quote=“SpartanFTW” post=176645]Ima ih vise xd
Plivanje-To je dosta dobro da, se trenira i korisno.Trenirao sam 2 godine, i nazalosti sam prestao…To je dosta korisno za svoje telo i za muskule.
-Fudbal-To je sport jer bukvalno ides na sve ili nista. :D[/quote]
Ti plivanje? TI ces da se udavis kad udjes u vodu tebi treba ona guma oko sebe da ne potones ili muskule za naduvavanje!

Fudbal
Omiljeni sport vec nekoliko godina jer je veoma zanimljiv pogorovo takmicenja u njemu koja gledam.

Omiljeni sport mi je

KOSARKA Bavim se njoj jos os 5. godine

shape, tebe prvo ke te udam

Plivanje jer je zanimljivo jako i koristno za telo.
Rally trke(nisam probao jos ali imam cilj jednog dana…)

Kosarka logicno
Al takodje plivam, fudbal i odbojka kad mi se igra :side:

Fudbal
-Teras de oces
-volim ga , ali u poslednje vreme sve utakmice se namestaju da bi veliki klubovi prosli…
(Real Madrid)…

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

[quote=“zazabam” post=176730]Fudbal
-Teras de oces
-volim ga , ali u poslednje vreme sve utakmice se namestaju da bi veliki klubovi prosli…
(Real Madrid)…

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока[/quote]

Nije to jedini klub ali ove sezone jeste bio veliki izuzetak.

Pa, kosarku 6 godina ali, pocinjem tenis da treniram tkd…

[quote=“ITz_Bane_x3” post=176741][quote=“zazabam” post=176730]Fudbal
-Teras de oces
(Real Madrid)…

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока[/quote]

Nije to jedini klub ali ove sezone jeste bio veliki izuzetak.[/quote]Bane cuti ti za barcu uefalonu pamtice 2013 zauvek 7-0 Bayern i 2009 namestaljka protiv Chelsea :slight_smile:

Sent from my Lenovo A3500-FL using Tapatalk

Najjaci klub na svetu je Fk Drina