Ovo je jadno

Velika vecina zeli 1.8 pvp,ali sa tim dolaze klikerasi.Vecina koristi kliker i to neki retki priznaju.Nalaze se rupe u sistemu i koristi se x-ray.Deca pisu „ez“ „ez drop“ „L“ „ez kidu“ itd. zato sto im je to jedini kill tog dana i napale se kad uspeju da uniste nekoga 3v1.Retkost je videti 1v1 i kasnije da oba igraca kazu GG ili WP itd. izuzev nekim igracima na PravticePvP.Ovo je sve jadno i ne vidim nikakvu promenu uskoro.

Trenutno stanje:AutoClicker,X-Ray,Deca sa „ez“ „L“ i „ez drop“.

L

Za x ray ce se dobivat mac, nzm zasto vam smeta to “ez, drop, kid”. Po meni su problemi autoclicker i lag …

Pa skinite i vi kliker al’ ako vas konzola uhvati nema unbana. To za decu to ne mozes nista uciniti jer im nisu oni roditelji i ne vaspitaju ih oni. To sto pisu mozes samo da ignorises to je i najbolji nacin. Kriper je rekao da je sistem za teksture izgasen privremeno, a i onako se popija mac ban za x ray…

Kreni factions.

oteraj ih u 3 lepe

To ez i L je bilo oduvek
A za clicker se svejedno ne dobija ban osim ako te konzola ne banuje.
Isto za xray sad moze se uci teksturom pa logicno da ce se naci neko da koristi.

Samo iskuliras takve poruke, a sto se tice klikera, toga ima svugde, uvek postoje igraci koji vole da krse pravila i to je neminovno. :slight_smile:

Kako neko normalan moze da iskulira te poruke ako ga knokaju u void 4v1 ili spamuje te sa punch2 i onda u chat napise ezzezezeezzee

[quote=“Gennerator” post=161726]
Isto za xray sad moze se uci teksturom pa logicno da ce se naci neko da koristi.[/quote]

Kao ti npr.
:silly:

Ja ni ne ulazim na srw pa ti vidi, a kad udjem kopam netherack

Bili smo na practicepvp juce Gene xD
A inc za ovo samo brt kao sto kaze jedan od bivsih modova Itz_Viki_xD rage najbolje resit ugasis komp ceo odes u krevet glavu pod jastuk i vrisnes da ti odu glasne zice xD i opet upalis komp xD

Kad ti neko napise ez najbolje uzimi jedna od ova 2 izbora
1.Otidji na alt ukljuci kliker targetuj ga 100 godina i spemaj mu u msg ez dok te ne ignore
2.Opsuj mu mater, tetku, sestru pola sata i ond ukljuci kliker za ostalo procitaj iznad

Auuuu koji rektttt
Genne sad idi lezi i spavaj mesec dana

Sta sam lose napisao po njega? xd