Ovo je doslo granici

DOBAR DAN U OVOJ TEMI BI HTEO MALO POPRICATI O PATRIOTIZMU
KO PRVO KADA NEKI IGAC SERUJE NEKU PATRIOTSKU PESMU U CHAT ON DOBIJE MUTE ZA REKLAMIRANJE A TO U OPSTE NIJE REKLAMIRANJE AKO VI MISLITE DA JE TO NEKO REKLAMIRANJE UVERITE SE SAMI A NE DA NAGADJATE PRIMER JA SAM POSALO SNIMA RATKA MLADICA KAKO ISPRACA MIRNO MUSLIMANE IZ SREBRNICE I NEKI IGRAC ME PRIJVAO ZA TO I DOBIO SAM MUTE PA VI MI NADJITE LOGIKU TU TO NIJE NORMALNO
DOBIO SAM BAN SA DISKORD SERVERA ZATO STO SAM NAPISAO LJUDI POMAGA BOG JA SAM DRAZA SAMO ZELIM DA VAM KAZEM DA DOODINE U PRIZRENU DUVACE OLUJA I U DRUGOM SMERU DO GODINE U KNINU SRBI NAJACI ZIV JE DRAZA UMRO NIJE DOK JE SRBSTVA I SRIBIJE SLOBINA MILICIJA ON TOP ! ! ! PAMTICEMO PODVIGE SLOBE I NJEGOVE MILICIJE KAKO SU STITILI KOOSOVO OD SIPTARAAA SPREMM TE SE CETNICI VRACAMO SE NA KOSOVO sta je TU LOSE STO SAM NAPISAO MOLIM VAS ZNACI OVO NE MOG UDA RAZUMEM U REDUJE JE AKO SAM KORISTIO CAPS ALI TU JE MOGLO SAMO UPOZORENJE A NE BAN
SVI ZNAMO KAKO JE 7 AVGUSTA BILO 25 GODINA OD OPERACIJE OLUJA KAKO VAS NIJE SRAM PA DA NE ODATE POSTOVANJE MINUTNIM CUTANJEM U CHAT DA ORGANIZUJETE STA MISLITE KAKO JE LJUDIMA KOJI SU IZGUBLI SVOJ VEKOVNI DOM I PORODICU DA NE PRICAM DETALJE O OPERACIJU OLUJA
HTEO SAM DA PRIJAVIM 2 PUTA 2 RAZLICITA IGRACA NA TS ALI ZA PRVOG IGRACA SU MI REKLI DA TO UOPSTE NIJE NEKA PROVOKACIJA A TAJ IGRAC JE REKO U PUBLIC CHAT ;ORGAN BUBREG SRCA PLUCA NEK JE ZIVELA ZUTA KUCA; ON JE PODRZAVAO TU ZUTU KUCU U KOJOJ SU ALBANSKI TERORISTI VADILI SRBIMA ORGANE I PRODAVALI NA ILEGALANO TRZISTE I KAKO DA SE IGRAC NE KAZNI POSLE 3 DANA IGRAC JE IZJAVIO DA JE DRAZA BIO KRIMINALAC IGRAC JE REKAO DA JE COVEK KOJI SE MUCIO ZA SRBIJU DA JE OSLOBODI OD OKUPATORA DA JE KRIMINALAC UMESTO DA GA KAZNE ONI SU POBEGLI SA TS-A
JA SAM REKO SVOJE A VI DOBRO RAZMISLITE DA LI CETE ME BANOVATI SA FORUMA ILI SA SERVERA ILI CE TE RAZMISLITI O OVOME STO SAM REKAO ! ! ! usput ako ocete da me unbanate sa diskord moj ime na dis je Дража#3409

Zemlja je ravna ploča.

“jedini pravi SRPSKI minecraft server”
jbga.